Gwiazdy

Natalia Nykiel zapowiada nową płytę i komentuje ostatnie miesiące. "Miałam taki dzień, że uroniłam łezkę nad wszystkim"

Gwiazdy

Natalia Nykiel powoli kończy swoją studencką karierę i czeka na obronę licencjatu. Choć pandemia pokrzyżowała wiele jej planów, artystka nie załamała się, czego efektem może być chociaż by jej ostatni singiel "Atlantyk". Wokalistka zdradziła też, że trwają prace nad jej kolejnym albumem.

Natalia Nykiel wydała singiel "Atlantyk"

Dokładnie 1 lipca premierę miał najnowszy singiel Natalii Nykiel pod tytułem "Atlantyk". Jego brzmienie zaskoczyło fanów wokalistki – wokalistka odeszła od electropopu, by sięgnąć po stylistykę country. Jak się okazuje duży wpływ na jego powstania miały studia artystki.

Powstał po moim wyjeździe, jakby na bazie gdzieś tam tego, co się wydarzyło na moim wyjeździe w Portugalii, ze studiów, więc bardzo się cieszę, że to się wszystko tak w ogóle połączyło

- zaznaczyła w Dzień Dobry Wakacje Natalia.

Piosenkarka zdradziła nam też, że studencka przygoda powoli dobiega końca – artystka ma już za sobą ostatni rok na swoim kierunku i zdane egzaminy. Czekają ją jedynie obrona pracy licencjackiej.

Posłuchaj jej piosenki „Atlantyk”:

YouTube.com/Natalia Nykiel

Natalia Nykiel podczas kwarantanny

Ostatnie miesiące kwarantanny Natalia Nykiel spędziła już w Polsce, gdzie udało się jej wrócić w ostatnim momencie przed całkowitym zamknięciem. Niestety przez pandemię nie mogła zrealizować wielu swoich planów. Piosenkarka miała zaśpiewać na amerykańskim festiwalu SXSW, który ostatecznie się nie odbył. Nie udało jej się też wyjechać w trasę promującą EP „Origo”.

Miałam taki jeden dzień faktycznie, że uroniłam łezkę nad wszystkim, co zostało odwołane, (…) ale też staram się gdzieś tam podchodzić do tego, generalnie do życia, pozytywnie, z takim nastawieniem, że nic się nie dzieje przypadkiem, więc szybko wzięłam się w garść i po prostu wzięłam się za robotę

- powiedziała.

Wierzy też w to, że jeszcze kiedyś uda jej się zrobić to, co było niemożliwe w ostatnim czasie.

Natalia Nykiel przeprowadziła wywiad do hiszpańsku

Podczas pandemii pojawiały się też w jej życiu i jasne punkty. Natalia dostała bowiem szansę, by przeprowadzić wywiad ze swoim idolem J Balvinem, który wydał nową płytę. Cała rozmowa odbyła się po hiszpańsku.

Przygotowywałam się chyba cały tydzień do tego. Codziennie dzwoniłam do mojego kolegi z Ekwadoru, przeprowadzałam na nim ten wywiad w ogóle codziennie, żeby być pewna, że na pewno nie popełnię żadnej gafy

- wspominała tamten moment.

Piosenkarka związana jest z hiszpańską muzyką od momentu, gdy tylko zaczęła się uczyć tego języka. Sama też zaśpiewała w nim na swoim minialbumie "Origo". Jednocześnie przyswaja teraz portugalski i mocno zainteresowała się brazylijskim funkiem.

Natalia Nykiel pracuje nad nowym albumem

Wiele osób od samego początku wybuchu pandemii powtarzało, że może ona zmienić ludzi, ich postrzeganie różnych spraw czy też wpłynie na ich relacje. Natalia Nykiel przyznała, że również i w niej zaszła przez te ostatnie miesiące pewna przemiana.

Na pewno zdałam sobie sprawę, że powinnam być bardzo wdzięczna za to, co mam, za to, w jakim jestem miejscu, bo myślę, że dla wielu ludzi ta pandemia skończyła się bardzo tragicznie. Ludzie potracili pracę, sytuacje rodzinne na pewno wielu osobom się pozmieniały i to jest supersmutne. Mi na szczęście nie, więc jakby jestem superwdzięczna właśnie za to, że przetrwałam tę pandemię bardzo dobrze, że mogłam się skupić na swoich rzeczach

- wyjaśniła naszym prowadzącym.

Artystka nagrywa kolejne piosenki, które znajdą się na jej nowym albumie. Jest więc szansa, że ukaże się on jeszcze w tym roku.

Zobacz też:

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o kolejnej ciąży. "Chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo"

Piękni, sławni, bogaci. David i Victoria Beckhamowie świętują 21. rocznicę ślubu

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości