Gwiazdy

Naga Joanna Przetakiewicz prosto z wanny zdradza sposoby na jędrne ciało

Gwiazdy

Aktualizacja:

Każda z gwiazd ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu. Joanna Przetakiewicz wykorzystuje domową kwarantannę na zabiegi spa. W mediach społecznościowych podzieliła się z fanami sposobem na jędrną skórę. Ku zdziwieniu wszystkich, projektantka opublikowała filmik z wanny.

Domowa kwarantanna – czas na odpoczynek

W mediach społecznościowych huczy od postów, którymi bombardują nas gwiazdy. Kwarantanna pozwoliła wszystkim trochę zwolnić i zając się sprawami, na które wcześniej nie było czasu. Joanna Przetakiewicz także postanowiła podzielić się pomysłami na wykorzystanie wolnych chwil. Oprócz treningów projektantka zadbała także o odpoczynek w domowym spa. Na Instagramie opublikowała krótki filmik, na którym leżąc w wannie, dzieli się sposobem na idealne szczotkowanie ciała. Jak przyznała, po takim masażu nasza skóra będzie gładka i jędrna.

Chodź ze mną do łazienki :) BEAUTY MANAGMENT #zostajewdomu #zróbtosama ciągle nie miałyśmy na to czasu a teraz... bardzo proszę! Aż za wiele... zaczynam się tym zajmować na poważnie. Napisz, proszę swoje sposoby na peelingi, maseczki, masaże i co tylko masz dobrze sprawdzone. Wybiorę najlepsze, pokaże Wasze sposoby, oznaczę. Uczmy się od siebie nawzajem

– napisała pod filmem.

Luksusowa łazienka

Filmik zamieszczony przez Joanne zarobił na fanach wrażenie. Oprócz perfekcyjnie prezentującej się projektantki, na wideo widać także luksusową łazienkę. Duża wanna i świece wyglądają obłędnie. Zobaczcie sami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości