Gwiazdy

Magda Gessler pokazała nową garderobę. "To szaleństwo, że byłam w stanie zgromadzić aż tyle rzeczy"

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała nową garderobę. "To szaleństwo, że byłam w stanie zgromadzić aż tyle rzeczy"

Magda Gessler jest znana z tego, że poza kultową już ekspresją i charyzmą zachwyca również  fantastycznymi strojami. W kulisach sławy programu "Uwaga!" mieliśmy okazję podziwiać jej nową garderobę. Jest naprawdę imponująca!

Nowa garderoba Magdy Gessler

Magda Gessler to kobieta przebojowa z niesamowitym wyczuciem stylu i elegancji. Jej szafa jest już na tyle obszerna, że konieczne było zaaranżowanie nowej garderoby, w której restauratorka mogłaby zmieścić wszystkie swoje płaszcze, sukienki i buty. Jak sama podkreśla – od momentu, kiedy wszystko jest już „dopięte na ostatni guzik”, swoje nowe miejsce odwiedziła po raz pierwszy.

Dzisiaj jesteśmy tu pierwszy raz, ja to wszystko poukładałam, ale jeszcze nigdy nie przyszłam tu się przebrać

- mówi Magda Gessler.

Nowa garderoba ikony polskiej gastronomii zachwyca i wywiera ogromne wrażenie. Pomieszczenie jest zaprojektowane w eleganckim stylu i panuje tam nienaganny ład i porządek. Każda część garderoby ma swoje miejsce, a wszystko ułożone jest w zależności od wzorów i kolorów noszonych przez restauratorkę ubrań. Magda Gessler przyznaje, że ten widok wciąż wywołuje w niej podziw i zaskoczenie.

To szaleństwo, że byłam w stanie zgromadzić aż tyle rzeczy. Momentami trudno mi w to uwierzyć

- wspomina prowadząca program Kuchenne Rewolucje.

W szafie Magdy Gessler diabeł tkwi w szczegółach 

Kolekcja tak wyjątkowych i oryginalnych strojów nie jest przypadkowa. Magda Gessler, jak już zdołaliśmy się przekonać w programie Kuchenne Rewolucje, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, zarówno podczas gotowania, jak i w garderobie. Wszystkie jej kostiumy są owocem kreatywności i wcześniej wspomnianego wyczucia stylu.

Są to ubrania z pomysłem, bo znaleźć płaszcz z okiem, które na Ciebie patrzy, nie jest wcale tak łatwo

- mówi Magda Gessler.

Podróże, którymi pasjonuje się restauratorka, mają również ogromny wpływ na to jak wygląda szafa „królowej TVN”. Nie tylko udoskonalają odzieżowe zbiory, ale są obiektem wspomnień i niezapomnianych chwil z odwiedzonych miejsc na całym świecie.

To jest płaszcz przywieziony z Maroko, który zaprojektował tamtejszy projektant. Są to rzeczy, które mnie wzruszają, ponieważ są jak obrazy

- mówi rozczulona Gessler.

Kolorowa garderoba Magdy Gessler

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce, określana jest często mianem kolorowego ptaka. Jej kreacje są pełne barw, finezyjnych wzorów i umiejętnie dobranych dodatków. Dobiera je również w zależności od samopoczucia, humoru i sytuacji, w jakiej się obecnie znajduje.

Bardzo lubię kolor biały, który mnie niezwykle uspokaja, kiedy w moim życiu dzieje się coś niekontrolowanego

- wspomina Magda.

Magda Gessler inspiruje polskie kobiety

Magda Gessler jest już ikoną, legendą i inspiracją dla kobiet w każdym wieku. Wizerunek zewnętrzny jest spójny z jej wnętrzem, co sprawia, że jest autentyczna i nigdy się nie nudzi. Podczas 10 lat emisji programu, bez zmiany formuły, wciąż potrafi zaskakiwać swoich widzów w kolejnym odcinku. Zaskakują również kreacje, których nie powstydziliby się najwięksi artyści świata mody. Sama wspomniała w jednym z wywiadów, że chciałaby zostać projektantką, stylistką i ubierać Polki.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
86
16
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.03.2020
1234
Nie znam bardziej kolorowej osoby jak p.Magda, taka szafę można wykorzystać na aukcjach na jakiś dobry cel.