Gwiazdy

Tadeusz Müller o ulubionych daniach Magdy Gessler: "Kiedyś to były gołąbki w sosie pomidorowym"

Gwiazdy

Tadeusz Müller o ulubionych daniach Magdy Gessler: "Kiedyś to były gołąbki w sosie pomidorowym"

Zapytaliśmy syna Magdy Gessler o jego ulubione potrawy, które znana restauratorka przyrządzała w domu. Do których dań Tadeusz Muller ma największy sentyment?

Smaki dzieciństwa

Magda Gessler, która świętowała ostatnio 10-lecie swojego programu "Kuchenne rewolucje" słynie w kuchni ze swojej spontaniczności. Podczas jubileuszu zapytaliśmy syna restauratorki - Tadeusza Mullera o jego ulubione potrawy autorstwa Magdy.

Kiedyś to były gołąbki duszone w sosie pomidorowym zaciągane masłem, wcześniej to była cielęcina z cebulą duszona z masłem przez sześć godzin w garnku żeliwnym, a jeszcze wcześniej, jeszcze w Hiszpanii to był ryż ala banda, po prostu zalany wspaniałym wywarem, bardzo aromatyczny. I tak naprawdę ja się wychowałem na ryżu hiszpańskim, bo urodziłem się w Hiszpanii, a potem w Polsce to już była polska kuchnia i to są te smaki, które ona pokazuje spontanicznie wchodząc do kuchni i wsypując składniki do gara

- wspomina Tadeusz.

Kim jest Tadeusz Muller

Tadeusz Muller jest synem Magdy Gessler i nieżyjącego już dziennikarza Volkharta Müllera. Urodził się w Madrycie i to tam spędził beztroskie lata dzieciństwa. Obecnie, podobnie jak jego mama, jest znanym warszawskim restauratorem.  Jakiś czas temu wziął udział razem ze swoją mamą w programie "Starsza Pani musi fiknąć".

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
132
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0