Gwiazdy

"Starsza pani musi fiknąć". Tadeusz Müller o wakacjach z Magdą Gessler

Gwiazdy

"Starsza pani musi fiknąć". Tadeusz Müller o wakacjach z Magdą Gessler

Tadeusz Müller wziął udział w programie „Starsza pani musi fiknąć” razem ze swoją mamą - Magdą Gessler. Jak wspomina udział w show?

„Starsza pani musi fiknąć”, od 4września, środa, 21:30

Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Jak Tadeusz Müller wspomina udział w show?

Zawsze chciałem gdzieś mamę zabrać, ktoś wysłuchał moich myśli. Daleko dosyć zabrałem mamę. To była podróż zaskakująca. Pomimo że to była podróż w świetle kamer, to totalnie się wyluzowaliśmy. Mieliśmy mnóstwo tematów, zadań, to były chwile, których nam brakowało. To były naprawdę emocje.

-zdradził Tadeusz podczas ramówki TVN.

>>>Zobacz też: Kiedy zaczynamy doceniać rodziców? Tadeusz Muller o trudnej relacji z mamą Magdą Gessler.

***

Bohaterowie programu pojadą w odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali. Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później. Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać! Start wyjątkowych, rodzinnych podróży we wrześniu na antenie TVN!

Zobacz też:

Źródło: Agencja TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0