Gwiazdy

Monika Olejnik na zdjęciu z Elżbietą II. Dziennikarka wspomina spotkanie z królową

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jakub Kamiński/East News

Głośny wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey będzie można obejrzeć w poniedziałek 8 marca na antenie TVN24. W oczekiwaniu na jego emisję Monika Olejnik opublikowała archiwalne zdjęcie z królową Elżbietą II. Kiedy dziennikarka spotkała się z brytyjską monarchinią?

Spotkanie Moniki Olejnik i królowej Elżbiety II

Zapowiadany od wielu dni wywiad Meghan i Harry'ego może diametralnie zmienić opinię o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Rozmowa ma obnażyć prawdę o panujących w Pałacu Buckingham zasadach. Podobno sama Elżbieta II ma zamiar obejrzeć nagranie i - w zależności od opinii Brytyjczyków - wydać specjalne oświadczenie.

Z tej okazji Monika Olejnik w swoich mediach społecznościowych opublikowała fotografię upamiętniającą jej spotkanie z królową, do którego doszło w marcu 1996 roku. Wtedy to brytyjska monarchini i głowa kościoła anglikańskiego odbywała swoją pierwszą i jedyną wizytę w Polsce.

- Czego dowiemy się o rodzinie królewskiej? Tuż po "Kropka nad i" w poniedziałek 8 marca wielkie wydarzenie. Oprah Winfrey przeprowadzi rozmowę z Harrym i Meghan, księciem i księżną Sussexu - napisała na Instagramie dziennikarka.

Zdjęcie sprzed lat zachwyciło obserwatorów profilu Moniki Olejnik. W komentarzach czytamy:

  • Piękne zdjęcie i te uśmiechy
  • Królowa jaka młodziutka. Czas się zatrzymał dla pani Moniki

Niektórzy zauważyli też znajdującą się na drugim planie wybitną lekkoatletkę, Irenę Szewińską, która zmarła w 2018 roku.

- Królowa i dwie gwiazdy - podsumowali internauci.

Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey w TVN24

"CBS przedstawia: wywiad Oprah z Megham i Harrym" z udziałem Oprah Winfrey przeprowadzającej intymną rozmowę z księciem i księżną Sussex, zostanie wyemitowany w poniedziałek, 8 marca o godzinie 20:30 na antenie TVN24.

Podczas rozmowy Meghan opowie o wydarzeniach od pierwszych chwil życia w rodzinie królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie żyjąc pod ogromną presją opinii publicznej. Harry z kolei opowie o przeprowadzce do USA, a także planach na przyszłość.

Poranny bieg z Moniką Olejnik. Gdzie dziennikarka uwielbia biegać? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości