Gwiazdy

Michał Wiśniewski po raz 5. został ojcem. Muzyk potwierdził narodziny syna niezwykłym nagraniem

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski powitał na świecie piąte dziecko. Syn otrzymał oryginalne imiona - Falco Amadeus. Dumny tata pochwalił się zdjęciem kołyski malucha, a tym samym potwierdził doniesienia mediów z ostatnich dni. Posypały się gratulacje.

Michał Wiśniewski potwierdził powiększenie rodziny

Życie Michała Wiśniewskiego to gotowy scenariusz na film. Mowa nie tylko o jego bogatej karierze muzycznej, ale też barwnym życiu prywatnym. Lider zespołu Ich Troje powitał właśnie na świecie piąte dziecko. Syn Falco Amadeus jest owocem małżeństwa muzyka z Polą. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Pierwsze doniesienia o tym, że Michał Wiśniewski po raz kolejny został ojcem pojawiły się w sieci już kilka dni temu. Gwiazdor nie potwierdził ich od razu. Na jego instagramowym profilu pojawiło się już jednak urocze nagranie, na którym widzimy kołyskę noworodka i spersonalizowaną poduszkę z jego pierwszym imieniem - Falco.

Krótkie nagranie rozczuliło obserwatorów Michała Wiśniewskiego. W komentarzach z miejsca posypały się gratulacje.

- Muzyka będzie mu towarzyszyć dość często. Dużo zdrowia i przespanych nocek - czytamy pod postem.

Michał Wiśniewski został ojcem

Do tej pory lider Ich Troje chętnie pokazywał w sieci swoje pociechy. Tym razem nie zdecydował się jednak na pokazanie twarzy nowonarodzonego syna. Wiele wskazuje na to, że po wielu latach życia na świeczniku gwiazdor zaczął bardziej pilnować życia prywatnego. Jego małżeństwo z Polą również jest owiane tajemnicą. Para nie bywa razem na ściankach, a ich wspólne zdjęcia to rzadkość.

Małemu Falco Amadeusowi życzymy dużo zdrowia, a rodzicom sił i cierpliwości.

Michał Rusinek rozprawia się z tekstami polskich piosenek. "Pan Michał Wiśniewski jest moim absolutnym idolem". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości