Gwiazdy

Big Boy z "Gogglebox" świętuje urodziny. Przypominamy jego spektakularną metamorfozę

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Mateusz Borkowski, znany widzom "Gogglebox. Przed telewizorem" jako Big Boy, 4 lipca obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji przypominamy jego spektakularną metamorfozę. Pamiętacie go z pierwszych odcinków programu TTV, gdy ważył 244 kg?

Urodziny Big Boya

4 lipca swoje święto obchodzi Mateusz Borkowski, który od samego początku trwania programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zabawia widzów żartami i ostrymi komentarzami. Z tej okazji stacja TTV zamiesiła na swoim Instagramie fotografię uczestnika.

Sto lat niech żyje nam! A kto? Mateusz Borkowski - Big Boy!

- czytamy.

W niecałą godzinę od publikacji postu, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych od fanów telewizyjnego show. Nie zbrakło również tych od koleżanek z programu:

"Mati zdrówka i samych radosnych, szczęśliwych chwil życzę. Buziolki ogromniaste Kochany" - napisała Izabela Zeiske. Agnieszka Kotońska wysłała Mateuszowi kilka serduszek, a Marta Karpińska, Wodzianka 2015 w show "Kuba Wojewódzki" życzyła mu "duuużo miłości".

My również przyłączamy się do życzeń i przypominamy spektakularną metamorfozę Mateusza Borkowskiego.

Mateusz Borkowski - jak zmienił się Big Boy?

Mateusz Borkowski na kanapie w "Gogglebox. Przed telewizorem" zasiada wraz z przyjaciółmi - Damianem Naganą i Markiem Morusem. Podczas pierwszych odcinków mężczyzna ważył ok. 244 kg .

- Już wtedy, kiedy osiągnąłem taki pułap otyłości, zaczęły się problemy ze zdrowiem - bóle kręgosłupa, problemy z chodzeniem. Moje życie nie było już tak mobilne, jak teraz jest - mówił w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

Mateusz Borkowski - Big Boy w 2012 roku:

Mateusz Borkowski - Big Boy w 2016 roku:

W pewnym momencie Mateusz Borkowski postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Skorzystał z pomocy profesjonalistów. - Pojawiła się opcja operacji bariatrycznej. Skorzystałem z tego. Później to już wszystko zależało ode mnie. Robiąc tę operację, pozbywasz się części żołądka. Mija 5 lat, teraz ważę 73 kg. I myślę, że zostanie to ze mną do końca moich dni - przyznał Big Boy na łamach serwisu dziendobry.tvn.pl.

Uczestnik show, jak postanowił, tak zrobił. O jego metamorfozie rozpisywały się wszystkie media. Swoją postawą udowodnił, że chcieć, to móc. Teraz na jego Instagramie dominują kadry dokumentujące jego aktywność fizyczną. Gratulujemy!

Mateusz Borkowski - Big Boy w 2021 roku:

Zobacz także:

Monika Mrozowska z czwórką dzieci w Wenecji. "Piękna gondola, przystojny gondolier i zachodzące słońce"

Tomasz Kot o debiucie w międzynarodowej produkcji. "Być może przygotowuję się do roli życia"

Jak wygląda córka Moniki Bellucci? Deva Cassel odziedziczyła urodę po znanej mamie i zaczyna karierę

Zobacz wideo: Big Boy o swojej spektakularnej metamorfozie i… pikantnych wiadomościach od fanek. "Chciała, żebym wysłał jej bieliznę"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości