metamoroza

  metamoroza

  "Chciałabym codziennie rano stanąć przed lustrem i uśmiechnąć się, zobaczyć fajną osobę" - powiedziała w Dzień Dobry TVN bohaterka "Stylowej odnowy" pani Kinga Szczykutowicz. Jak przebiegła jej metamorfoza? Spełniła jej oczekiwania? Zobacz, co stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała naszej bohaterce.

  Pani Małgorzata Białek postanowiła odmienić swój styl. Dlatego zwróciła się do Dzień Dobry TVN i stylistki Alicji Napiórkowskiej. Czy spodziewała się takiego efektu? Zobacz Panią Małgorzatę w trzech stylizacjach! Podoba się Wam jej metamorfoza? My jesteśmy pod wrażeniem!

  Pani Agata ma dopiero 24 lata, ale życie zdążyło ją już doświadczyć. Jej syn Antek bardzo poważnie zachorował i potrzebował przeszczepu wątroby. Dawcą została jego mama. Po przeszczepie wraca do normalnego życia i chce pokazać innym mamom, że można o siebie zadbać. Pomogła jej w tym Maja Sablewska, prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę". Poznajcie wyjątkową bohaterkę metamorfozy Mai.

  Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie metamorfozę pomieszczenia, która przeprowadzi sama Dorota Szelągowska. Wystarczy nagrać swoją wersję teledysku do piosenki „Wracam” i przesłać ją do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie. Dorota Szelągowska, z którą spotkała się Katarzyna Olubińska, zachęca Was do udziału w tym konkursie.

  Niedawno aktorka Katarzyna Bujakiewicz zmieniła swój wizerunek. T-shirty zamieniła na gustowne, kobiece stroje. Dlaczego? Co z tym wspólnego mają "Mali Giganci"? Czy planuje ślub? Zobaczcie, co powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Choroba serca, nowotwór płuc i śmierć męża - wszystko to spadło na Panią Małgosię Uziałko i sprawiło, że straciła zęby, i przestała się uśmiechać. Pani Małgosia zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc - chciała odzyskać piękny uśmiech. Pomogliśmy jej w tym wspólnie z ekspertami z Malo Clinic. Efekt zaskoczył samą Panią Małgosię i jej córkę Milenę. Zobaczcie!

  Jest na diecie już prawie 6 miesięcy. Co dwa tygodnie ma konsultacje ze swoim dietetykiem i trenerem. W tym czasie zgubiła aż 37 kilogramów! - Otyłość to choroba, której nie da się wyleczyć, można ją tylko okiełznać - mówi Dzień Dobry TVN aktorka Dominika Gwit. I to się jej właśnie udało. Zobaczcie, jak wygląda zwykły dzień Dominiki Gwit, o której znajomi mówią, że jest "żelazną damą". Dlaczego?