Gwiazdy

Maria Konarowska o zakończeniu etapu karmienia piersią: "To jest emocjonalnie bardzo trudna sprawa dla wielu mam"

Gwiazdy

Maria Konarowska

Maria Konarowska wraz z Agnieszką Włodarczyk w 2016 roku wzięły udział w programie "Azja Express". Zajęły drugie miejsce, a od tego czasu dużo zmieniło się w ich życiu. Obie powitały na świecie swoje pierwsze dzieci: najpierw Maria córkę Gaję, a później Agnieszka syna Milana. Teraz Konarowska opublikowała poruszający wpis o zakończeniu etapu karmienia piersią.

Maria Konarowska o karmieniu piersią

Maria nie stara się na siłę być idealną mamą. Działa tak, jak czuje i otwarcie mówi o trudach macierzyństwa. Teraz podzieliła się z fanami tym, że postanowiła zakończyć etap karmienia córki piersią.

- Odstawiam, nie odstawiam... Dobry moment, za wcześnie… Choroba… to jednak nie teraz, przeprowadzka, żłobek, już za długo karmię, NIE! nie ma przecież limitu karmienia piersią… "Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a Ty się już męczysz…". No męczę się, ale czasem się jednak nie męczę i karmienie piersią jest dla niej dobre. Decyzja zapadła, z rożnych powodów, po 21 miesiącach, po powolnym zmniejszeniu ilości karmień, wyjeżdżam na kilka dni w myśl zasady "Co z oczu to z serca" zarówno dla Gajki jak i dla mnie . Jak się czuję? NIESTABILNIE, ale ta niestabilność to podobno przecież norma w macierzyństwie. Don’t judge me, odcyckowuję - napisała w swoim poście na Instagramie.

Konarowska dodała także, że przestanie karmienia piersią, to "emocjonalnie bardzo trudna sprawa dla wielu mam". A to potwierdziły jej obserwatorki. Kobiety zmagające się z tym samym problemem, nie kryły wzruszenia: "Od czwartku odstawiam swoją, też 21 na liczniku. Pierwsza doba była najgorsza ", "Bardzo Cię rozumiem w tym momencie, mam tak samo", " Trzymam kciuki i bardzo kibicuję".

Maria Konarowska - kim jest?

To znana aktorka, którą mogliśmy oglądać, m.in. w serialu "Na Wspólnej". W 2016 roku na antenie TVN zadebiutował program “Azja Express”. Wzięły w nim udział pary bliskich sobie osób, w tym Maria Konarowska i Agnieszka Włodarczyk.

W 2019 roku Maria powitała na świecie córkę Gaję. Od tego czasu poświęciła się wychowaniu dziecka, a na Instagramie relacjonuje kolejne etapy opieki nad maluchem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jaką mamą jest Maria Konarowska?

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości