Gwiazdy

Jak Margaret i Natalia Szroeder wyglądały na początku kariery? "To jest niebywałe, jak dziewczyny się zmieniły"

Gwiazdy

"Sold Out" to nowy utwór Margaret, która do współpracy zaprosiła Natalię Szroeder. Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał. Przy tej okazji Basia Pasek przypomniała widzom pierwsze występy wokalistek w Dzień Dobry TVN. - Jak te dzieci szybko rosną - oświadczył Andrzej Sołtysik, widząc archiwa.

Margaret i Natalia Szroeder - spektakularne metamorfozy wokalistek

Margaret i Natalia Szroeder - dwie popularne wokalistki polskiej sceny muzycznej - połączyły siły. Ta współpraca wywoła prawdziwe zaskoczenie. Jednak nim do niej doszło, artystki swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiały m.in. w Dzień Dobry TVN. Basia Pasek przypomniała widzom, jak wyglądały przeszło 8 lat temu.

- One bardzo się zmieniły. Obie są z niegrzecznymi chłopcami. Zmieniły wizerunki na bardziej alternatywne. Dzisiaj są ikonami, ale gdy przyszły do Dzień Dobry TVN po raz pierwszy to jedna była blogerką modową, a druga po prostu skromną dziewczyną – oświadczyła dziennikarka i pokazała archiwalne widea.

Na nagraniu z 2013 roku widzimy nieśmiałą Margaret ubraną w kurtkę moro, która opowiadała o swoich stylizacjach.

- Lubię, kiedy ktoś mnie poznaje i wyszukuje. Nie lubię jak sama muszę w hasztagach się gdzieś tam podkładać, chociaż rozumiem. (…) Kiedy robię sobie zdjęcia, myślę, że ludzi to interesuje, że mam fajną stylizację. Ktoś pyta, skąd jest bluzka... - mówiła wówczas blogerka modowa.

Dzień Dobry TVN

Z kolei Natalia Szroeder w 2012 roku zaśpiewała na naszej scenie utwór "Jane". Wówczas 17-etnia wokalistka wystąpiła w T-shircie, jeansach i różowych szpilkach.

Nasi prowadzący nie mogli wyjść z podziwu, gdy zobaczyli archiwalne nagrania.

- To jest niebywałe, jak dziewczyny się zmieniły. Co za look - powiedziała Anna Kalczyńska.

- 9 lat. Nieźle. Jak te dzieci szybko rosną - zażartował Andrzej Sołtysik.

Koniecznie zobaczcie, jak wokalistki się zmieniły w naszym materiale wideo.

Margaret i Natalia Szroeder - "Sold Out"

12 lutego miała miejsce premiera nowej płyty Margaret - "Maggie Vision". Czego możemy się spodziewać?

- Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki . W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie 'Gaja Hornby" były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody – mówi o warstwie lirycznej artystka.

Basia Pasek przyznała, że Margaret wróciła w zupełnie nowej odsłonie. Przypomniała też, że wokalistka jest teraz producentką swoich płyt. Wraz z premierą płyty, Margaret zaprezentowała najnowszy singiel z udziałem Natalii Szroeder.

- Występują jako takie panny młode. Utwór dziewczyn nazywa się "Sold Out", więc pytanie, czy Natalia Szroeder też wzięła ślub? Bo tutaj możemy czegoś takiego się spodziewać - spekulowała nasza dziennikarka.

Zobacz "Sold OUT" Margaret i Natalii Szroeder :

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Olivier Janiak o wyjątkowych momentach na planie programu "Co za tydzień". To tam poznał swoją żonę

Natalia Dawidowska pokazała partnerkę. Obie brały udział w tej samej edycji "Big Brothera"

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski stworzyli wspólny podcast. Wokalista: "Mówiłem, że będzie grubo"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości