Gwiazdy

Marcin Prokop pokazał oryginalne zdjęcie z wakacji. "Nieruchomość nad morzem"

Gwiazdy

Marcin Prokop

Marcin Prokop nawet na urlopie nie zapomina o swoich fanach. Na instagramowym profilu dziennikarza pojawiły się pierwsze zdjęcia z wakacji. Nasz prowadzący opisuje je w zabawny i oryginalny sposób.

Marcin Prokop zdobył serca widzów swoim poczuciem humoru. Instagramowe publikacje dziennikarza również są utrzymane w żartobliwym stylu. Tym razem zaskoczył obserwatorów oryginalnym opisem pod zdjęciem z wakacji.

Marcin Prokop na wakacjach

Prowadzący Dzień Dobry TVN od kilku dni przebywa na urlopie. Co prawda, nie zdradził wprost, gdzie wypoczywa, ale jeden z hashtagów #tranquility wskazuje na to, że wybrał swoje ukochane Stany Zjednoczone, a konkretnie Florydę. W innym komentarzu polecał z kolei, co warto zobaczyć i robić na Teneryfie.

Na profilu dziennikarza pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wyjazdu. Jedno z nich, na którym wypoczywa nad wodą, zostało opatrzone zabawną grą słów: "Nieruchomość nad morzem".

Marcin Prokop rozbawił fanów

Z poprzednich postów dowiedzieliśmy się, że dziennikarz stawia na aktywny wypoczynek. Zamiast wylegiwania na plaży, wybiera przejażdżki motocyklem w poszukiwaniu "smażonej flądry i gofra dla bombelka". Cały Marcin! Swoim poczuciem humoru mógłby obdzielić wiele osób. Wakacyjny post Marcina Prokopa dotyczący "nieruchomości" rozbawił internautów. Pod zdjęciem z miejsca zaczęły pojawiać się komentarze fanów.

  • "Inwestowałabym"
  • "Ty jesteś taki długi jak szyny kolejowe. Cały parkan zajmujesz"
  • "Chętnie położę się obok"

- czytamy.

Lubicie jego żarty na wizji i na Instagramie?

Zobacz wideo: Marcin Prokop w nowym programie "Miłe Wieści"

Zobacz też:

Maja Hyży na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jesteś tym, o którym marzyłam w snach"

Matylda Damięcka skomentowała wyznanie Andrzeja Piasecznego grafiką. "Majstersztyk"

Agnieszka Kaczorowska o prezentach dla kobiet w ciąży. Ma konkretne pomysły

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości