Gwiazdy

Marcin Maciejczak - idol młodego pokolenia. Na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Marzenie"

Gwiazdy

O tym artyście jeszcze nie raz będzie głośno. Marcin Maciejczak to 14-letni muzyk, który właśnie otrzymał platynową płytę za swój pierwszy, debiutancki singiel. Jak spełnia swoje kolejne marzenia? O tym opowiedział w rozmowie z Gabi Drzewiecką oraz w utworze, który wykonał na scenie Dzień Dobry TVN.

Marcin Maciejczak - idol młodego pokolenia

Ma dopiero 14 lat, a głos i talent - do pozazdroszczenia. Marcin Maciejczak to młody wokalista, który tuż przed wizytą w Dzień Dobry TVN otrzymał platynową płytę za swój debiutancki singiel "Jak gdyby nic".

Jestem w ciężkim szoku. (...) Jest to dla mnie takie małe wydarzenie w życiu, z którego jestem mega szczęśliwy

- mówi.

Pozytywnych aspektów jego pracy zawodowej jest znacznie więcej. Artysta oprócz wielu nagród na swoim koncie, ma także fantastyczny odbiór. Można śmiało stwierdzić, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Rok temu to były moje takie wielkie marzenia… jest to dla mnie tak ciężkie, że to w tak szybkim czasie się wszystko wydarzyło (…) Jestem chyba najszczęśliwszym człowiekiem

- wyznał Marcin.

Ogromna popularność, która wciąż nabiera tempa ani trochę nie zmieniła młodego wokalisty. Poza występami i tworzeniem nowych piosenek, wciąż pozostał takim samym człowiekiem, jakim był.

Marcin Maciejczak - kariera

W grudniu 2015 roku założył kanał w serwisie YouTube, gdzie publikował covery. Utwory, które udostępniał – nagrywał w zaciszu własnego domu, w czym pomagała mu siostra. Samodzielnie tworzył także scenografie do klipów. Trzy lata później wziął udział w castingu do jedenastej edycji programu "Mam talent", w którym podczas przesłuchania wykonał przed jurorami utwór Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha". W 2019 roku podpisał kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Tuż po tym premierę miał teledysk do debiutanckiego singla "Jak gdyby nic".

Marcin Maciejczak na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj jego najnowszego utworu "Marzenie".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Gabi Drzewiecka

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości