Gwiazdy

Marcela Leszczak o dorastaniu, talencie i rodzinie. "Mój dom jest tam, gdzie jest moje serce"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Marcela Leszczak to była uczestniczka programu "Top Model", która od dziecka pasjonowała się śpiewem. Teraz postanowiła pokazać swój talent całemu światu i postawiła pierwsze wokalne kroki. Od czego zaczęło się jej hobby? Śpiewająca modelka opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

Rodzinne miasto Marceli Leszczak

Marcela Leszczak urodziła się w Koninie i mieszkała tam przez 21 lat. Rodzinne miejsce kojarzy jej się z pozytywnymi chwilami i spędzaniem czasu z przyjaciółmi. Będąc nastolatką nigdy nie myślała o tym, żeby stamtąd wyjeżdżać.

- Jak byłam mniejsza, to nie myślałam kategoriami, żeby koniecznie uciekać z tego miasta, ale żeby coś osiągnąć . Jako dziecko bardzo lubiłam śpiewać. Bardzo dużo śpiewałam, nie tylko publicznie, ale też w domu, (...) wiązałam z tym przyszłość generalnie - wspominała Marcela w Dzień Dobry TVN.

Choć dziś mieszka w Warszawie, zawsze z radością wraca do bliskich. Jest z nimi niezwykle zżyta i kocha ich odwiedzać.

- Mój dom jest tam, gdzie jest moje serce , czyli tam, gdzie jest moja rodzina" mój tata, siostra i moja mama - wyznała nasza rozmówczyni.

Kariera wokalna Marceli Leszczak

Już będąc małą dziewczynką dawała prywatne koncerty, nagrywała się i śpiewała w każdej wolnej chwili. Występowała także na różnych uroczystościach, ponieważ w podstawówce chodziła na zajęcia wokalne.

- Kiedy urodziła się moja siostra, rodzice kupili kamerę na kasety, żeby móc ją nagrywać. A ja cały czas robiłam tak, że cofałam i na moją siostrę nagrywałam swoje koncerty - opowiadała Marcela w naszym programie.

Lubiła się także przebierać. Pod nieobecność mamy nurkowała w jej szafie i śpiewała w różnych stylizacjach. Monika Leszczak odkryła to dopiero po latach, kiedy przegrywała materiały ze starych kaset.

- Marcelka była zawsze takim śmiałym dzieckiem, przebojowym. (...) Nigdy się nie wstydziła, lubiła kamerę . Nawet jak byłam w pracy, to kamera była odpalana, nagrywane różne reklamy, śpiewy, tańce... Dopiero zobaczyłam, co tu się działo, jak mnie nie było. I szpilki szły w ruch, i moje rzeczy - mówiła mama Marceli.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości