Gwiazdy

Michał Kempa poprowadzi 13. edycję "Mam Talent!". W przygotowaniach do występów korzysta z pewnego urządzenia

Gwiazdy

Michał Kempa już jesienią zadebiutuje na antenie TVN jako nowy współprowadzący program "Mam Talent!". W rozmowie z nami zdradził, jak przygotowuje się do odcinków na żywo. Ma kilka sprawdzonych sposobów, by dobrze wypaść przed publicznością. Zaczął nawet korzystać z urządzenia, które pomaga mu oddychać.

Michał Kempa poprowadzi "Mam Talent!"

Michał Kempa jest znanym komikiem i stand-uperem. W 13. edycji "Mam Talent!" poprowadzi program u boku doświadczonego Marcina Prokopa. Największym wyzwaniem będą dla niego odcinki na żywo, ale również czas castingów jest dla niego dość stresujący. W rozmowie z naszą reporterką opowiedział, jak przygotowuje się do występów przed publiką. Chce jak najlepiej się zaprezentować, więc stosuje kilka sprawdzonych technik.

- Korzystałem z takiego inhalatora, który oczyszcza struny głosowe, bo mam całe życie zatkany noc, więc też często mam chrypę. Żeby się jej pozbyć, przygotowywałem się siedząc tak, jakbym był pod tlenem, ale to na szczęście nie było to. Mam nadzieję, że dobrze mnie słychać - powiedział Kempa.

Jeśli Michał musi stawić się do pracy świeży i wypoczęty, dzień wcześniej omija wieczorne wyjścia ze znajomymi. - I raczej nie polecam chodzenia na imprezy dzień przed nagraniami i jest wtedy okej, lepiej - dodał komik.

Michał Kempa - kim jest?

Michał Kempa skończył 33 lata. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym studiował prawo, jednak nigdy nie pracował w wyuczonym zawodzie. Postawił na branżę rozrywkową i działalność artystyczną. Jego kariera nabrała tempa w 2010 roku, kiedy został zwycięzcą programu "Stand-up. Zabij mnie śmiechem". Obecnie Michał jest jednym z czołowych artystów polskiej sceny rozrywkowej i kabaretowej.

Kempa od lat jest również związany z radiem. Można było go usłyszeć między innymi w Rock Radiu, a teraz w newonce.radio. W telewizji natomiast był m.in. komentatorem "Szkła kontaktowego" w TVN24.

Zobacz wideo: Michał Kempa nowym prowadzącym „Mam Talent!”

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości