Gwiazdy

Damian Michałowski spędzi resztę urlopu w Polsce. Dokąd wybiera się dziennikarz?

Damian Michałowski

Mateusz Grochocki/East News

Gwiazdy

Damian Michałowski spędzi resztę urlopu w Polsce. Dokąd wybiera się dziennikarz?

Damian Michałowski

Mateusz Grochocki/East News

Damian Michałowski zakończył swoje włoskie wakacje. Prezenter Dzień Dobry TVN pokazał fanom zdjęcie ze swojego ogródka. To jednak nie koniec jego urlopu. W swoim wpisie Damian zdradził, gdzie wyrusza w dalszą podróż.

Damian Michałowski - kariera zawodowa 

Damian Michałowski zaczynał karierę dziennikarską w rodzinnej Zielonej Górze, gdzie najpierw pracował dla Radia Zielona Góra, a następnie dostał się do Akademickiego Radia Index. Dziennikarz w końcu przeprowadził się do Warszawy, gdzie podjął studia, najpierw z resocjalizacji, a później z dziennikarstwa. W międzyczasie kontynuował pracę w radiu. Najpierw w akademickim Radiu Kampus, a w 2008 r. trafił do Tok FM, skąd po dwóch latach przeszedł do Radia Zet.

Ponad rok temu dziennikarz dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. W duecie z Pauliną Krupińską-Karpiel szybko zyskali sympatię widzów. 

Damian Michałowski - urlop

Niedawno dziennikarz przyznał, że wybiera się na długo wyczekiwany urlop. Wtedy jeszcze stawiał na zagraniczne kierunki.

- Kocham Włochy, pizzę, makaron, kocham ich wino, owoce, warzywa, styl bycia. Mają tyle słońca, zazdroszczę im tego piekielnie - mówił Damian Michałowski w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl. 

Jak zapowiadał, tak też zrobił. Dziennikarz zdradził nam także, że wraz z bliskimi zamieszkał w domu, który wynajęli od starszej pani. 

- Położony jest przy winnicy. All inclusive nie wchodzi tutaj w grę - będziemy codziennie chodzić do sklepu - podsumował wówczas prezenter Dzień Dobry TVN. 

Damian Michałowski - wakacje w Polsce

Dziennikarz co prawda wrócił już do kraju, ale to nie koniec jego urlopu. W swoim najnowszym wpisie zdradził, dokąd wybierze się tym razem.

- Powroty z urlopu potrafią być całkiem przyjemne. To były piękne wakacje. Towarzystwo - najlepsze. Jedzenie - najpyszniejsze. Miejsce - idealne. Teraz poodpowiadam na maile, sprawdzę co słychać na świecie, a na horyzoncie już… Mazury - czytamy we wpisie. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Damian Michałowski wybiera się na urlop, ale najpierw musi uporać się z przeprowadzką. "Nie potrzebuję crossfitu"Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0