Gwiazdy

Radosław Majdan pokazał, jak zmieniło się jego mieszkanie po poznaniu Małgorzaty. "Kawalerskie czasy vs życie rodzinne"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Piłkarz opublikował w mediach społecznościowych żartobliwe zdjęcie, na którym porównał, jak prezentowało się jego mieszkanie w czasach kawalerskich z tym, jak wygląda po tym, gdy domem zajęła się Małgorzata Rozenek. "Ewidentnie brakowało tam kiedyś Małgoni" - napisała jedna z fanek.

Mieszkanie Majdanów

Małgorzata, jak na "Perfekcyjną Panią Domu" przystało, dopilnowała, żeby wszystko wyglądało jak z bajki. Zmieniła aranżację kawalerskiego mieszkania męża. Trzeba przyznać, że dokonała sporych zmian. Bar, który stanowił centralny punkt w mieszkaniu, został zastąpiony romantycznym kominkiem. Teraz ich wspólne gniazdko wyglądała bardzo estetycznie i spokojnie, a mieszkanie jest zachowane w klimacie stonowanych kolorów - beżu, szarości i bieli.

Z kategorii kiedyś/dziś to samo miejsce w domu. Kawalerskie czasy vs życie rodzinne

- zażartował Radosław pod postem.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy:

Trochę się zmieniło ?

- napisał jeden z obserwujących.

Trochę, to się zmieni już niedługo ???

- odpowiedział Radosław.

Małgonia ma rękę do wnętrz! Niedługo jeszcze zagości w waszym salonie dużo ciepła i słodkości

- napisała fanka.

Radosław Majdan zostanie ojcem

Para przygotowuje się na powitanie nowego członka rodziny. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. To ostatnie chwile, aby przygotować się do porodu. Zdjęcia wspólnego mieszkania opublikowała również przyszła mama, która pochwaliła się większą ilością zdjęć "czterech kątów" i przy okazji wyjaśniła fanom, dlaczego ostatnio coraz mniej udziela się w mediach społecznościowych.

Kocham nasz dom ❤️ kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo, będzie tu bardziej słodko ? mało mnie na insta ostatnio, bo chce być pewna, że ze wszystkim zdążę na czas

- napisała Małgosia.

A niedługo wrzucę zdjęcia pokoju #dzidziuśmajdana

- dodała.

Fani zachwyceni nową aranżacją domu Majdanów

Obserwatorzy Małgosi i Radka nie mogli pozostawić tego bez komentarza. Od razu pojawiło się mnóstwo pytań, szczególnie do Małgorzaty, gdzie można dodać podobne meble i dodatki. Musimy przyznać, że sami jesteśmy pod wrażeniem wyglądu ich nowego-starego domu. Widać, że cała czwórka (z Małgosią i Radkiem mieszkają dwaj synowie z jej poprzedniego małżeństwa) nie może się doczekać narodzin malucha.

Piękny dom, naprawdę. Tu muszę się niestety??, z Panią zgodzić?♥️? Też bym kochała taki dom. Jest przepiękny ? Może mi Pani powiedzieć, skąd są te piękne szklane stoliki?

Przepięknie!!!?????

Pani Małgorzato , jak upiąć zasłony by tak pięknie się układały?

- czytamy.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości