Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tatuaże na rękach. Fani: "Pani Gosiu, czy to prawdziwe?"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Tego się nie spodziewaliśmy! Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich, udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcie... z tatuażami na rękach. Fani przecierają oczy ze zdziwienia, a dziennikarka informuje: "oto nowa ja".

Małgorzata Rozenek-Majdan z tatuażami

Najnowszy post Małgosi na Instagramie z pewnością zszokował fanów i obserwatorów. Prowadząca program "Projekt Lady", znana z kobiecej delikatności i elegancji, opublikowała zdjęcie, na którym widać ręce pokryte tatuażami. Co więcej - widzimy na nich wzór z groźną twarzą wilka.

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

- "Nowa ja. Nadchodzi coś wielkiego" napisała Gosia pod postem.

"Gosia i dziary? Szok"

Fani nie wierzą w to, co widzą, a komentarze opublikowane pod zdjęciem możemy podzielić na te, które wyrażają zachwyt oraz te, które krytykują Małgosię jako "świeżo upieczoną mamę". Tatuaże widniejące na skórze dziennikarki bez wątpienia stały się tematem numer jeden.

Ludzie, na pewno nie prawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej ?

Wcześniej nie zauważyłam, że ma pani tatuaże ? Bardzo ładne ?

Mega Pani wygląda cudowne tatuaże pasują ??????? obłędnie

Super Pani wygląda ????

- czytamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan gwiazdą w filmie Patryka Vegi

Niedawno urodziła synka Henryka, powróciła na plan "Projektu Lady", a przed nią kolejne, nowe wyzwanie. W rozmowie z dziennikarzem Pudelka Małgorzata oficjalnie poinformowała, że zagra jedną z głównych ról w filmie kontrowersyjnego reżysera, Patryka Vegi. Jak przyznała, produkcja będzie ogromnym przedsięwzięciem, a jej efekty z pewnością przyciągną do kin tysiące widzów.

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało

- zdradziła.

Czy tatuaże Małgosi mają związek z potwierdzoną przez nią rolą w najnowszej produkcji Patryka Vegi? To okaże się już wkrótce!

Sekrety diety Małgorzaty Rozenek-Majdan. Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości