Gwiazdy

Sekrety diety Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dietetyczka gwiazdy: "Czasem musiałam ją stopować"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek cudnie chudnie - po ciąży prezenterka przeszła niesamowitą metamorfozę i szybko wróciła do formy. W czym tkwi jej sekret? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła nam Ludmiła Podgórska, dietetyczka gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej dieta

W czerwcu ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swoje trzecie dziecko. Choć od porodu nie minęło zbyt wiele czasu, gwiazda ponownie zachwyca swoją figurą. - Miała zielone światło od lekarza i od fizjoterapeuty - wytłumaczyła Ludmiła Podgórska, która zajęła się opracowaniem diety dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Na pierwszym miejscu stawiała zdrowie - swoje i dziecka - podkreśliła ekspertka.

W zrzucaniu zbędnych kilogramów kluczowe są konsekwencja i motywacja. Prezenterka miała ich sporo, czego dowód wielokrotnie dawała w swoim najnowszym programie "Rozenek cudnie chudnie".

- To bardzo ambitna osoba. I bardzo konsekwentna. Czasem miałam wrażenie, że muszę ją stopować - przyznała w rozmowie z naszą redakcją. Zauważyła przy tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest w tym wypadku wyjątkiem. - Większość z nas chce bardzo szybkich efektów. Jednak jeżeli na pierwszym miejscu stawiamy sobie zdrowie, to te zmiany powinny być bardzo spokojne, ale jednak konsekwentne.

Chcesz dbać o formę jak Małgorzata Rozenek? Posłuchaj rad dietetyczki

By schudnąć bezpiecznie i wyrobić w sobie zdrowe nawyki, trzeba pamiętać o zbilansowanym sposobie odżywiania się.

- Nie musimy spożywać koniecznie 5 posiłków. Wystarczą 3 lub 4. Muszą być jednak dobrze rozłożone w ciągu dnia. Regularność sprawi, że nie będziemy doprowadzali się do wilczego głodu. - tłumaczyła ekspertka.

Kiedy najlepiej jeść i w jakich odstępach czasowych? Posłuchaj, co ma do powiedzenia dietetyczka Małgorzaty Rozenek-Majdan:

"Rozenek cudnie chudnie" - gdzie i kiedy oglądać

Swoją przygodą ze zdrowym i bezpiecznym zrzucaniem wagi po upragnionej ciąży Małgorzata zdecydowała się podzielić z widzami. "Rozenek cudnie chudnie" możesz zobaczyć na antenie TVN Style i na VOD Player.pl w poniedziałki o 20:10.

Zobacz też:

Anna Skura na wyprawie życia: "Melduję, że żyję po nocy spędzonej w dżungli". Kto jej towarzyszy?

Anita Włodarczyk pracuje nad formą. "Jestem na dobrej drodze, aby walczyć o trzeci złoty medal"

Izabela Janachowska relaksuje się na wakacjach w Dubaju. Fanka: "Podoba mi się naturalność tych zdjęć"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości