Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska w szokującej stylizacji na planie filmu z legendarnym aktorem. "Bawiliśmy się przednio"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W czasie swojej długoletniej kariery zagrała w wielu produkcjach i zdobyła miliony fanów. Teraz pokazała swoje zdjęcie z planu produkcji, która nigdy nie ujrzała światła dziennego. Wygląd gwiazdy wprawił internautów w osłupienie.

Małgorzata Kożuchowska o aktorstwie

Małgorzata Kożuchowska od zawsze marzyła o aktorstwie, jednak w dzieciństwie inaczej wyobrażała sobie ten zawód. Dopiero gdy była na studiach, zrozumiała, że nie jest to łatwa profesja. Na szczęście wiele korzyści przyniosło jej wychowanie, ponieważ dużo nauczyła się wówczas o samodyscyplinie.

- Wyobrażenia o tym, że aktor jest wolnym ptakiem, który ma dla siebie mnóstwo czasu i może sobie wstawać, o której mu się podoba, zupełnie nie mają pokrycia w rzeczywistości . (...) Nasza branża jest dość rygorystyczna. Wszystko musi być rozpisane w kalendarzu. Czasem co do minuty. Przyjeżdża samochód o określonej godzinie i o określonej godzinie muszę do niego wsiąść. Bo inaczej posypie się plan całego dnia. To jest taki zawód. Ale nie jest to żadna męka. Szczególnie jeśli takie zasady wyniosło się z domu - mówiła Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla magazynu "Gwiazdy".

Aktorka kocha to, co robi i uwielbia wcielać się w różne postaci. Pojawiała się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Grała u boku czołowych polskich artystów. Teraz pokazała zdjęcie z jednym z nich.

Małgorzata Kożuchowska i Leon Niemczyk

Aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych ujęcie z planu filmowego. Na fotografii pozuje w niezwykle barwnej stylizacji. Znana z doskonałego wyczucia stylu aktorka tym razem zaskakuje kiczem. Widzimy ją w błękitnym berecie, lakierowanej kurtce w kolorze fuksji, krótkich dżinsowych spodenkach oraz w barwnych zakolanówkach w paski. Towarzyszy jej nie kto inny, a Leon Niemczyk.

- W tym wypadku wszystkich nas poniosła fantazja do kwadratu... Film, do którego powstała ta barwna stylizacja, nigdy nie został ukończony, ale za to poznałam pana Leona Niemczyka i bawiliśmy się przednio - napisała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie.

Fotografia zaskoczyła fanów, którzy zaczęli dopytywać, z jakiego powodu produkcja nie została ukończona. Aktorka odparła: "Nie wiem właściwie dlaczego to się nie złożyło, ale to był bardzo pojechany pomysł". Dodała, że o ile pamięta, obraz reżyserował Dariusz Goczał. Internauci nie kryli zachwytu.

  • Wow. Ale czad! Małgorzata kolorowy ptak!
  • Szykowna pasiasta stylizacja
  • Pan Leon Niemczyk, niezapomniany, jeden z najlepszych naszych aktorów. (...) Wszystkie jego role były świetnie zagrane - te duże i te epizodyczne. I to świadczy o wielkości talentu aktora. Miała pani szczęście grać z ikoną filmu polskiego

Małgorzata Kożuchowska: "Każdy człowiek chce mieć swój azyl dla rodziny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości