Gwiazdy

Maja Sablewska pozuje topless. Fani: "Z każdym zdjęciem coraz młodziej"

Gwiazdy

Maja Sablewska

Maja Sablewska cieszy się smukłą i zgrabną sylwetką, którą chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na Instagramie często można zobaczyć fotografie, na których odsłania spore fragmenty swojego ciała. Teraz stylistka poszła jednak o krok dalej i opublikowała zdjęcie bez stanika.

Dieta Mai Sablewskiej

Maja Sablewska od wielu lat dba o swoją formę. Od ponad dekady nie je mięsa i pilnuje, by dziennie przyjmować około 1500 kcal. Ponadto ćwiczy minimum 3 razy w tygodniu. Temu właśnie zawdzięcza umięśniony brzuch i wysportowaną sylwetkę.

- Ja mam teraz taki bardzo dobry okres w swoim życiu, kiedy akceptuję siebie i prawda jest taka, że dawno nie pamiętam siebie w tak dobrej formie . Mogę się tym śmiało pochwalić, bo życzę takiej formy każdej kobiecie - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Maja Sablewska bez stanika

Dumna z siebie stylistka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych gorące fotografie. Buduje wizerunek odważnej i pewnej siebie kobiety, która nie wstydzi się swojego ciała, a wręcz chce się nim pochwalić.

- Ja się zakochałam w sobie. Ja mam w końcu tę miłość własną, na którą czekałam przez wiele, wiele lat i życzę każdej kobiecie takiego stanu, jak ja mam teraz, bo to jest cudowne i chwalenie się tym nie jest niczym złym - mówiła Maja.

Teraz po raz kolejny zachwyciła swoich fanów na Instagramie. Poszła jednak o krok dalej i zrezygnowała ze stanika. Odważna fotografia rozpaliła internautów do czerwoności.

"Z każdym zdjęciem coraz młodziej", "Ty to jesteś sztos babka. Uwielbiam!" czy "Piękno, dojrzałość i pewność siebie. Świetne zdjęcie" - czytamy w komentarzach.

Jedna obserwatorka spytała o plany zawodowe Mai i jej program "Sposób na modę".

- Szkoda, że pani nie prowadzi już programu. Marzyłam, żeby tam trafić z moimi kompleksami. Po pani widać, że można osiągnąć to, czego się pragnie. Ja niestety mam słomiany zapał i brak mentora, który by mnie poprowadził - napisała internautka.

Co na to stylistka?

- Może kiedyś wrócę do tego, ale na razie inne plany muszą dobić do celu. Już taka jestem, że nie potrafię robić paru rzeczy naraz - odpowiedziała Maja Sablewska.

Maja Sablewska o byciu sobą w mediach społecznościowych. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości