Gwiazdy

Maja Sablewska kusi wyzywającym zdjęciem na Instagramie. Fani? Zachwyceni

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Maja Sablewska kusi wyzywającym zdjęciem na Instagramie. Fani? Zachwyceni

Tomasz Urbanek/East News

Maja Sablewska niejednokrotnie wzbudzała ogromne emocje za sprawą postów w mediach społecznościowych. Obecnie stylistka przebywa na rajskich wakacjach w "Mieście Aniołów". I właśnie tam zrobiła odważną fotografię, którą podzieliła się z fanami. W sieci zawrzało. Zobacz, dlaczego.

Mogłoby się wydawać, że kontrowersyjne posty w wydaniu Mai Sablewskiej nikogo już nie zdziwią. Jednak tym razem ponownie udało jej się przykuć uwagę mediów. 

Maja Sablewska pozuje z nagą piersią

Stylistka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, skąd chętnie dzieli się wrażeniami oraz fotografiami. Jedna szczególnie przykuła uwagę czujnych obserwatorów. Sablewska na tle znaku "Hollywood" pozuje z nagimi piersiami. W dłoni trzyma źdźbło trawy, na głowie ma kapelusz i z nostalgią spogląda w dal. 

Kontrowersje

Jak to często w takich przypadkach bywa, w komentarzach zawrzało. Część obserwatorów jest zachwycona i wyznaje swoje uznanie dla odwagi oraz charyzmy Sablewskiej. Druga część wydaje się być zniesmaczona publikacją. Zdecydowanie przeważają jednak zachwyty. Pod postem znajdziemy komentarze takie jak:

Brawo za odwagę? i naturalność❤️
Wow! Jak foto z teledysku „Personal Jesus” Depeche Moze! Extra! Dobry klimat! Wszystko na tym zdjęciu pasuje! ??
Najpiękniejsza i najszczersza kobieta pod słońcem? ściskam mocno Maju?

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0