Gwiazdy

Magdalena Boczarska pokazała zdjęcie z ukochanym! Złożyła mu urocze życzenia urodzinowe

Gwiazdy

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są jedną z najpopularniejszą par polskiego show-biznesu. Mimo długiego stażu związku nie obnoszą się jednak ze swoim uczuciem w mediach. Teraz aktorka zrobiła wyjątek. Z okazji urodzin swojego partnera, opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Związek Boczarskiej i Banasiuka

Magdalena i Mateusz tworzą związek od sześciu lat. Wiadomo, że poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto i od razu między nimi zaiskrzyło. Wiele osób nie wróżyło parze trwałej relacji, lecz ich przewidywania się nie sprawdziły. W 2017 roku zostali rodzicami syna Henryka i stworzyli rodzinę. Kilka miesięcy temu Banasiuk w wywiadzie dla "JastrząbPost" wyznał:

Cieszę się, że udało nam się wytrwać tak długo z Magdą. To jest wyjątkowa kobieta. Tworzymy szczęśliwy związek, mamy cudownego synka. Ja trzymam kciuki za wszystkich, aby miłość wygrywała. O związek trzeba dbać i staramy się, aby tak było.

Choć są ze sobą od dawna, niechętnie opowiadają o tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Na próżno też szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Z okazji urodzin partnera, Boczarska jednak zaskoczyła swoich fanów.

Urodziny Mateusza Banasiuka

21 września Mateusz Banasiuk obchodził 35. urodziny. Z tej okazji Magdalena Boczarska opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z partnerem, na którym w oddali widać również wózek z Henrykiem. Pod fotografią napisała:

Wszystkiego co NAJwspanialsze @mateuszbanasiuk ❤️?‍?‍? Happy B-day ? #family

Z kolei Mateusz pokazał w swoich mediach społecznościowych urocze ujęcie z tortem, który otrzymał od 3-letniej pociechy. Na talerzu można zauważyć ciasto ozdobione malinami, kwiatami oraz świeczką. Napisał:

Ta ja, od dzisiaj starszy o jeden rok. Ale niezmiennie pozytywnie nastawiony do życia. Z radością przyjmę życzenia w każdej ilości ??? #urodzinowo ✌️ ps. A taką konstrukcję zrobił mi synek ? W pakiecie była jeszcze laurka

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Magdalena Boczarska w głównej roli w najnowszej produkcji Player Original. "Żywioły Saszy – Ogień" to serial na podstawie powieści Katarzyny Bondy. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości