Gwiazdy

Urodziny Magdy Gessler nie wypadają raz w roku. Jak świętuje najpopularniejsza restauratorka w Polsce?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler ma urodziny. Jak na prawdziwą królową przystało, Gessler świętuje je dwa dni pod rząd. O tym, że ma taką tradycję restauratorka poinformowała fanów już rok temu na Instagramie. Tegoroczne świętowanie również zapowiada się bardzo hucznie.

Urodziny Magdy Gessler

Magda Gessler obchodzi 66. urodziny. I choć źródła internetowe wskazują datę 10 lipca jako dzień urodzin restauratorki, Magda co roku świętuje przez dwie doby: 9 i 10 lipca.

W tym roku pierwszy dzień świętowania przypadł w momencie nagrywania kolejnej edycji programu "MasterChef". Jak wynika z Instagrama Magdy, ekipa tworząca show przygotowała dla członkini jury urodzinową niespodziankę.

Zaczęło się od specjalnego tronu, na którym przyklejono okładkę magazynu o modzie "Vogue". Na niej zaś dostrzec można Magdę Gessler w towarzystwie dwóch, bardzo znanych, włoskich projektantów. Na okładce widnieje napis: "Nowa muza Domenico Dolce i Stefano Gabbana". I choć zdjęcie to jest fotomontażem, na pewno sprawiło Magdzie wiele radości. W końcu wiele kobiet marzy, aby choć raz w życiu trafić na okładkę biblii mody. Nawet jeśli nie zdobi jej prawdziwe zdjęcie.

Ekipa programu "MasterChef" śpiewa "Sto lat" Magdzie Gessler

Pomimo tego, że Magda w pierwszym dniu swoich urodzin przebywa w pracy, biorąc udział w zdjęciach do kolejnej edycji "MasterChefa", przyjaciele z planu i producenci postanowili zadbać o to, aby restauratorka czuła się doceniona.

Nie zabrakło także tradycyjnego "Sto lat".

Magda podziękowała wszystkim za życzenia w oddzielnym wpisie na Instagramie. Patrząc na dzisiejsze obchody jej urodzin, jesteśmy bardzo ciekawi, jak jutro świętować będzie królowa polskiej kuchni, czyli niezastąpiona Magda Gessler.

Zobacz wideo: Z wizytą w kuchni Magdy Gessler

Zobacz także:

Anna Dec pokazała zdjęcie w bikini. "Taką chcę siebie zapamiętać"

Weronika Rosati zmieniła fryzurę. Nowe uczesanie wybrała dla niej córka

Miłość kwitnie. Natalia Szroeder w objęciach Quebonafide. Fanka: "Ile szczęścia bije z tego zdjęcia"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości