Gwiazdy

Leszek Lichota na strzelnicy. Czy komisarz Czarny z "Pułapki" dobrze strzela?

Gwiazdy

Leszek Lichota jest królem strzelnicy! Ponieważ w "Pułapce" gra komisarza Czarnego często musi posługiwać się bronią. By sprostać zadaniu aktorskiemu i wypaść wiarygodnie ćwiczy strzelanie na strzelnicy. Udzielił nawet lekcji reporterce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Zobaczcie, jak jej poszło!

Strzelałem już z jednego rodzaju broni, przygotowując się do filmów, seriali. Teraz gram policjanta i dużo latam z bronią, więc żeby to wyglądało w miarę wiarygodnie muszę ćwiczyć... Ale kiedyś musiałem też nauczyć się jeździć autobusem, więc różne bywają wyzwania aktorskie.

- śmiał się Leszek Lichota w rozmowie z Kinga Burzyńską.

Aktor nie tylko wygląda wiarygodnie, ale udowodnił też czynem, że faktycznie znakomicie strzela! Kinga była pod wrażeniem celnych strzałów swojego instruktora ze strzelnicy!

Leszek Lichota, czyli komisarz Czarny z "Pułapki"

Leszek Lichota w serialu „Pułapka” wciela się w komisarza Marka Czarnego. Komisarz Marek Czarny jest policjantem z Komendy Stołecznej. To silny, zdecydowany facet, który dąży do celu za wszelką cenę. Jest przyzwyczajony do łamania zasad i działania poza protokołem. Nieco szorstki i obcesowy, zdarzało mu się już podpaść przełożonym.

Pułapka 2

Rok po koszmarnych wydarzeniach Olga Sawicka (Agata Kulesza) układa sobie życie – adoptuje Ewę (Marianna Kowalewska) i wspólnie chcą stworzyć szczęśliwy dom. Pisarka wraca również do pisarskiej formy i na szczyt popularności, a jej książka „Pułapka” trafia na listę bestsellerów.

Niestety Olga trafia na celownik mediów i wzbudza zainteresowanie opinii publicznej przez proces Dariusza Tyńca – mordercy młodej dziewczyny. Nadają mu przydomek „Bestia”, co łączy go z pisarką, ponieważ tak nazywał się jej pierwszy kryminał, w który charakteryzuje taki sam okrutny sposób działania mordercy. Kryminał był oparty na wspomnieniach kobiety, czy to więc oznacza, że zabójca z lat 80-tych ponownie zaatakował?

Olga postanawia ustalić co łączy zbrodnię z lat 80-tych ze sprawą Dariusza Tyńca. Sprawa „Bestii” przywołuje przeszłość kobiety i zmusza ją do konfrontacji z własną przeszłością.

Wszystkie odcinki obejrzysz na Player.pl

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości