Dla fanów serialu „Pulapka” z Agatą Kuleszą w roli głównej, stacja TVN przygotowała nie lada niespodziankę. Serial wraca na antenę! Nowy sezon zobaczymy już tej jesieni. Co się wydarzy?

Drugi sezon serialu "Pułapka"

Już tej jesieni na antenę TVN wróci trzymający w napięciu i uwielbiany przez widzów serial "Pułapka"! Nowy sezon powraca z nową tajemnicą i kryminalną historią do rozwikłania.

Na tvn.pl możemy zobaczyć sesję zdjęciową promującą drugą transzę "Pułapki".  W rolach głównych: Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek oraz Maciej Musiał. Zobaczcie, co zdradzili nam aktorzy o drugim sezonie serialu.

Robimy zdjęcie na plakat reklamujący „Pułapkę 2”. W nowym sezonie trochę nastąpiła zamiana ról. W pierwszej części to Ewa musiała skonfrontować się ze swoją przeszłością, to w drugiej transzy to Olga będzie się mierzyć z przeszłością. Ewa jej w tym bardzo pomaga.

- zdradziła Agata Kulesza.

>>>Zobacz też: Kulesza: "Pułapka jest wieloznaczna. Podoba mi się jej intryga"

>>>"Pułapka" od kulis. Jak mieszka główna bohaterka serialu?<<<

Robią nas na ładnych. Pudrują, szminkują, lakierują, a potem ustawiają przed aparatem. Czarny w drugim sezonie "Pułapki" będzie musiał wydostać się z dosyć mocnych tarapatów. Większość swojego ekranowego życia spędzi w areszcie, gdzie rządzi prawo silniejszego, a więc będzie musiał walczyć o swoje.

-dodał Leszek Lichota.

Zmienia się relacja Ewy Z Olgą. Staje się ona bardziej partnerska. Zmienia się również relacja Ewy z Kamilem, którzy mają się ku sobie. Zaczynają prowadzić śledztwo na własną rękę i tak chcą pomóc Oldze. Będzie to sprawa kryminalna, dokładnie seria morderstw i będziemy dochodzić kto to zrobił i dlaczego.

-zdradziła Marianna Kowalewska.


Zoacz film: Pułapka | Sezon 2 | Zwiastun Źródło: TVN.pl

Źródło: tvn.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0