Gwiazdy

Lenny Kravitz o byłej żonie. "Każdy mężczyzna powinien mówić tak o kobiecie"

Gwiazdy

Lenny Kravitz wydał książkę "Let Love Rule". To właśnie w niej opowiedział o swojej byłej żonie Lisie Bonet, którą darzył ogromnym uczuciem. Sandra Hajduk opowiedziała o kulisach związku gwiazdorskiej pary.

Książka Lennego Kravitza "Let Love Rule", czyli "Niech rządzi miłość" - jest tożsama z tytułem jego słynnego albumu. Dzieli się w niej wspomnieniami z lat dziecięcych i młodzieńczych. Opisał w niej również swoją wielką miłość, o której opowiedziała Sandra Hajduk.

Namiętny związek z Lisą Bonet

Lenny Kravitz i Lisa Bonet byli małżeństwem przez sześć lat, od 1987 do 1993 roku.

Kiedy Lenny Kravitz poznał Lisę Bonet, to uczucie wybuchło bardzo intensywnie. Lenny (w książce – przyp. red.) opowiedział o bardzo bliskim tête-à-tête w studiu nagraniowym, gdzie podobno było bardzo namiętnie. Leny powiedział też, że gdy zobaczył Lisę na ekranie (była wcześniej sławna niż on) to pomyślał sobie: to będzie moja żona. I się udało, dzisiaj nie są już razem, ale się przyjaźnią i pozostali w dobrych relacjach. Mają córkę Zoe Kravitz, która gra w nowym "Batmanie"

- zdradziła Sandra Hajduk.

On mówi o Lisie naprawdę pięknie. Każdy mężczyzna powinien mówić tak o kobiecie. >>Jej włosy były dla niego jak powiew świeżego wiatru<<

- dodała.

Lenny Kravitz – życie prywatne

Muzyk jest czterokrotnym laureatem nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy. Po rozwodzie z Lisą Bonet widywany był z różnymi kobietami ze świata show-biznesu, m.in. aktorką Vanessą Paradis, brazylijską modelką Adrianą Limą czy znaną Nicole Kidman. Jednak żadna z nich nie została jego życiową partnerką. Natomiast Lisa Bonet od 2007 roku jest żoną Jasona Momoa, z którym ma dwójkę dzieci – córkę Lolę i syna Nakoa-Wolf.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Lenny Kravitz opowie o swoich początkach w nowej autobiografii

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości