lenny kravitz

  lenny kravitz

  Lenny Kravitz to jeden z największych muzyków naszych czasów. Twórca takich hitów jak: "Fly away" czy "Are You gonna go my way". Teraz artysta wydał 11. płytę. W przyszłym roku będzie świętował 30-lecie pracy artystycznej. Co robi, kiedy nie jest w trasie? Jak odpoczywa? I kto jest najważniejszą osobą w jego życiu? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Mathieu Bitton sfotografował w swoim życiu prawdę każdą gwiazdę. Na stałe współpracuje z Lennym Kravitzem. Projektuje też okładki płyt i loga. W Łodzi spotkała się z artystą dziennikarka Dzień Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Jak znajduje Łódź?

  Znana z X Factor Kasia Lins w zeszłym roku nagrała swój pierwszy autorski album. W czasie pracy nad nim współpracowała między innymi z muzykami Lenny'ego Kravitza. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała swoją własną kompozycję: "Yesterday". Piękny głos, piękna muzyka.

  Lenny Kravitz i Cuba Gooding Jr., obok Oprah Winfrey i Foresta Whitakera, to gwiazdy, które wzięły udział w filmie "Kamerdyner". Obraz opowiada o zmianach społeczno-politycznych w Ameryce, kulisach Białego Domu oraz o życiu jego rezydentów. Anna Wendzikowska spotkała się aktorami najbardziej oczekiwanego filmu sezonu.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: mógł zostać górnikiem, albo piłkarzem! Został mistrzem - u nas: Jerzy Dudek kiedy był jeszcze małym Jurkiem. Następnie: Weronika Rosati "przepytuje" De Niro, Kline’a, Douglasa i Freeman’a. Oprócz tego: oni znają prawdziwy ”Przepis na życie” - w naszej kawiarence wszystkie gwiazdy serialu. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Na polskie ekrany wchodzi film "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia". Pierwsza część tej serii okazała się spektakularnym ekonomicznym sukcesem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN - Anna Wendzikowska, w Los Angeles, spotkała się z gwiazdami tego filmu: Lennym Kravitzem i Elizabeth Banks. Opowiedzieli o "szeptankach", zjawisku komercjalizacji i czułości między nimi.

  Piotr Metz przeprowadził ekskluzywny wywiad ze sławnym muzykiem rockowym Lennym Kravitzem. W rozmowie artysta zdradził skąd czerpał inspiracje i podzielił się swoimi wspomnieniami o Michaelu Jacksonie. Która z piosenek wyśnił? W czym pomogło mu odcięcie się od ludzi podczas pracy nad płytą? O tym mogliście się przekonać w Dzień Dobry TVN!