Gwiazdy

Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" są zakochani. Zdradzili, kiedy po raz pierwszy zaiskrzyło

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Laura i Kasper tworzą parę po programie "Hotel Pardise"
Laura i Kasper tworzą parę po programie "Hotel Pardise"
wideo 2/20

Za nami finał 5. sezonu "Hotelu Paradise", w którym uczestnicy musieli wybrać pomiędzy dwoma parami: Laurą i Grześkiem a Wiktorią i Sevagiem. Program wygrał drugi z wymienionych duetów. Tymczasem redaktorka serwisu Dzień Dobry TVN spotkała się z Laurą i Kasprem, którzy po programie stworzyli związek.

Hotel Paradise - Laura i Kasper byli parą przez dwa dni

W "Hotelu Paradise" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie - dziś jesteś w programie, a już jutro Cię nie ma. Uczestnicy są przyzwyczajeni do tego, że sytuacja może obrócić się o 180 stopni w zaledwie kilka minut. Każde Rajskie Rozdanie potrafi być zaskoczeniem - tak też było w przypadku Laury i Kaspra, którzy sparowali się tylko po to, by uratować Mary.

Nikt z widzów nie wiedział, że przez te dwa dni, które ze sobą spędzili, poczuli coś więcej. Kasper przyznał, że to dlatego nie chciał ponownie połączyć się w parę z Karoliną.

- Ziskrzyło w programie, ale drogi nam się jakoś nie zeszły i dopiero po programie zaczęliśmy się do siebie zbliżać i wyszło - wyznał Kasper. - Kasper mi się na pewno bardziej spodobał pod względem romantycznym - dodała Laura.

Hotel Paradise - Kasper zrobił pierwszy krok

W programie nie mieli okazji stworzyć relacji, ale Kasper już po powrocie do Polski wiedział, że nie odpuści. Poczuł coś do Laury i chciał spróbować - na okazję nie musiał długo czekać, bo dziewczyna zaprosiła go na swoje urodziny, które organizowała w Zakopanem. Właśnie tam porozmawiali szczerze o swoich uczuciach. To był pierwszy krok do tego, by spróbować.

Nie ukrywają, że do "Hotelu Paradise" przyszli po przygodę i żadne z nich nie spodziewało się, że pozna kogoś, z kim będzie chciało nawiązać jakąś głębszą relację. Sami są zaskoczeni obrotem spraw.

- Ja jadąc na urodziny Laury do Zakopanego miałem plan, żeby zagadać, żeby to poszło jakoś dalej i się udało, ale nie wiedziałem, że to się tak szybko i w taki sposób rozwinie - wyznał Kasper.

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości