Gwiazdy

Terapia zmieniła życie Hailey Bieber. "Jest kilka rzeczy, które robię w trosce o moje zdrowie psychiczne"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
msn.com/Bang Showbiz - Poland
Hailey Bieber

Sława niesie za sobą liczne korzyści, ale i problemy. Przekonała się o tym Hailey Bieber, która od lat boryka się z hejtem. Słowa krytyki kierowane pod adresem gwiazdy odbiły swoje piętno na jej zdrowiu psychicznym. Ostatecznie modelka zdecydowała się skorzystać z pomocy terapeuty. - To zmieniło moje życie - zapewnia żona Justina Biebera.

Hailey Bieber szczerze o terapii

Hailey Bieber to kolejna gwiazda, która doświadczyła przykrych konsekwencji wynikających z hejtu. Światowej sławy modelka niejednokrotnie padła ofiarą tej praktyki. W obliczu pogłębiających się problemów ze zdrowiem psychicznym, żona Justina Biebera musiała zgłosić się po pomoc do specjalisty. Terapia okazała się skutecznym rozwiązaniem.

- Stwierdziłam, że to zmieniło moje życie. To przestrzeń, w której czuję się bezpiecznie. Mogę porozmawiać na temat tego, co dzieje się w mojej głowie, powiedzieć to na głos. Wiem, że nie będę oceniana - oświadczyła 25-latka w materiale wideo opublikowanym w serwisie YouTubie.

Hailey Bieber o mediach społecznościowych

Hailey Bieber nie potrafi poradzić sobie z mową nienawiści w sieci. Nie oznacza to jednak, że nie chce korzystać z mediów społecznościowych. Przeciwnie, modelka dostrzega w popularnych serwisach wiele zalet. Internet to dla niej niezastąpione narzędzie komunikacji z fanami.

- To wspaniałe i piękne narzędzie, które pozwala nam łączyć się z ludźmi - oceniła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: msn.com/Bang Showbiz - Poland

Źródło zdjęcia głównego: Sean Zanni/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości