Gwiazdy

Ewa Minge zachwyca się synowymi. "Dwie piękne i mądre białogłowy"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Ewa Minge

Ewa Minge chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Projektantkę obserwuje aż 148 tysięcy osób. Z okazji Dnia Dziecka gwiazda złożyła swoim synom życzenia za pośrednictwem Instagrama. We wzruszającym wpisie wspomniała też o swoich synowych.

Ewa Minge o trudach macierzyństwa

Ewa Minge chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Liczba jej fanów jest naprawdę imponująca, ponieważ obserwuje ją aż 148 tysięcy osób. W najnowszym poście na Instagramie projektantka nawiązała do Dnia Dziecka i z tej okazji złożyła życzenia swoim synom - Oskarowi i Gasparowi.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

We wzruszającym wpisie Ewa Minge wspomniała m.in. o trudach rodzicielstwa, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się opiekunowie pociech. - Dają nam w kość, miewamy impuls morderczy, nie ogarniamy tematu i bez względu ile mają lat nie śpimy przez nich po nocach - czytamy. - Skaczą na główkę, mówią „jestem dorosły...”, po czym lądują połamani pod naszymi skrzydłami - dodała gwiazda.

Ewa Minge pokazała swoje synowe

Najnowszy post opatrzony został wyjątkową fotografią. Projektantka opublikowała kolaż zdjęć jej synów oraz ich żon, z którymi jak widać, ma bardzo dobre relacje. Ponadto gwiazda wspomniała o nich także w swoich życzeniach.

- I tak w moim stadzie dwie piękne i mądre białogłowy oraz dwóch rycerzy okrągłego stołu - podkreśliła. - Kocham nad życie i jest to aksjomat, bo życie dla nich od ponad 30. lat poświęcam - podsumowała.

Fani nie kryli wzruszenia słowami Ewy Minge. W komentarzach nie zabrakło emocji. - Pięknie napisane, dzieci - cały świat - napisała pod postem obserwatorka. - Bardzo mądre słowa, nie zmieniłabym nic, co tu zostało napisane, bardzo dziękuję I pozdrawiam serdecznie - dodała fanka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

Pozostałe wiadomości