Gwiazdy

Johny Depp vs Amber Heard. Ława przysięgłych przerwała obrady

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN24
Johny Depp na sali sądowej

Ława przysięgłych przerwała obrady w sprawie o zniesławienie, którą wytoczył Johny Depp swojej byłej żonie Amber Heard. Powodem była konieczność wyjaśnienia przez sędzię jednej z kwestii. Kiedy wznowienie obrad? 

Ława przysięgłych przerwała obrady

Posiedzenie ławy przysięgłych trwało dwie godziny w piątek i osiem godzin we wtorek. Czas ten jednak nie wystarczył do podjęcia decyzji. Ławnicy przerwali posiedzenie, ponieważ potrzebowali uzyskać odpowiedź na pytanie od samej sędzi Penney Azcarate. Spotkanie zostało przerwane we wtorek 31 maja wczesnym wieczorem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Ława przysięgłych obradująca w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax w Wirginii składa się z siedmiu obywateli. Mają oni za zadanie podjąć decyzję, czy doszło do zniesławienia. Ławnicy debatują nie tylko nad wnioskiem Johny'ego Deppa, który złożył przeciwko Amber Heard, ale również kontrpozwu jego byłej żony. 

Wznowienie obrad ławy przysięgłych w sprawie Johnego Deppa i Amber Heard

Posiedzenie i obrady ławy przysięgłych są tajne. Jednak jeden z elementów nie spełniał tego protokołu, co przykuło uwagę komentatorów oraz mediów. Wątpliwości ławników dotyczyły tego, czy pozew obejmuje cały opublikowany w "The Washington Post" artykuł, czy jedynie nagłówek oskarżający Johny'ego Deppa o przemoc seksualną. Pytanie skierowano do prowadzącą sprawę sędzi - Penney Azcarate.

Obrady w sprawie pozwu Johny'ego Deppa przeciwko Amber Heard zostaną wznowione w środę 1 czerwca.

Więcej przeczytasz na tvn24.pl

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: AP/Associated Press/East News

Pozostałe wiadomości