Gwiazdy

Julia Wieniawa zachęca ukochanego do wspólnego tańca. "Taki chłop to skarb"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
TikTok
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili umilić czas swoim fanom. W sieci pojawiło się krótkie nagranie, na którym został zarejestrowany taniec aktorskiej pary. Oryginalna choreografia wywołała nie lada poruszenie w sieci. Jak na jej widok zareagowali internauci?

Julia Wieniawa zachęca ukochanego do wspólnego tańca

Julia Wieniawa rzadko dzieli się szczegółami z życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Aktorka pochwaliła się wyjątkowym filmikiem, który znalazł swoje miejsce na TikToku. Na nagraniu zostały zarejestrowane taneczne umiejętności jej ukochanego.

Taniec

Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

- Taki chłop to skarb - napisała artystka w poście, który zwrócił uwagę tysięcy obserwatorów. Wszystko wskazuje na to, że taniec zaprezentowany przed Nikodema Rozbickiego przypadł do gustu nie tylko jego partnerce.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tańczą przed lustrem

Internauci nie pozostali obojętni na widok aktorskiej pary oddającej się beztroskim pląsom. Nagrany przez Julię Wieniawę filmik doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Fani zwrócili uwagę na fakt, że Nikodem Rozbicki doskonale radzi sobie w roli tancerza. Nie zabrakło też pochwał skierowanych pod adresem aktorki.

- "Ale z Was fajna para", "Pięknie Wam wyszło razem", "Ulubiona para", "Gdybym w domu miał taką dziewczynę, jak ty Julia, to z największą przyjemnością nagrywałbym z nią tik toki. Nikodemowi poszło świetnie", "Fajne to" - pisali pod nagraniem zachwyceni użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości