Gwiazdy

Magda Gessler walczy z hejterką. "Ślę pismo o zniesławienie"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Magda Gessler

Magda Gessler postanowiła podjąć radykalne kroki w sprawie obraźliwych wpisów pojawiąjących się w sieci. Gwiazda w obszernym wpisie postanowiła wyjaśnić, dlaczego nie godzi się z komentarzami jednej z internautek. Pod wpisem gospodyni "Kuchennych rewolucji" rozpętała się prawdziwa burza.

Magda Gessler walczy z hejtem

Magda Gessler należy do grona gwiazd, wobec których nie można przejść obojętnie - jedni ją kochają, drudzy nienawidzą. Niezależnie od tego, jakie emocje wzbudza, to gwiazda TVN jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie gastronomii. W swoim programie "Kuchenne rewolucje" wielu restauratorom pomogła nie tylko utrzymać się na powierzchni, ale również zyskać nowe spojrzenie na ten niełatwy fach. Specyfikę biznesu za przecież jak nikt inny.

- Wiele kobiet lata walczy o swoją pozycję, a pani dostała wszystko za darmo po mężu i rodzinie - można przeczytać w potoku inwektyw, które posypały się w kierunku blondwłosej prowadzącej.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Restauratorka postanowiła opublikować na swoim facebookowym profilu zrzut ekranu, na którym można zobaczyć pełen mowy nienawiści. Fani Magdy Gessler natychmiast rzucili się do jej obrony.

"Potwierdzam, że Pani Magda jest bardzo pomocną osobą. Dzięki jej szybkiej interwencji zorganizowaliśmy kilka tygodni temu nocleg dla dzieci z domu dziecka", "Dobrze, że Pani powiedziała "stop". Należy walczyć z hejtem, bo można z nim wygrać. Nie możemy się godzić na takie traktowanie", "Pani Magdo, proszę się nie przejmować. Szkoda zdrowia. Szuje są i będą. Wydaje mi się że te komentarze niepochlebne to z zazdrości. Mnóstwo ludzi takich jak ja szanują Panią. Besos Pani Magdziu" - pisali wspierający obserwatorzy.

Magda Gessler pozywa hejterkę

Magda Gessler nie szczędziła gorzkich słów w związku z oszczerstwami, które zostały w nią wymierzone.

- Zazdrość. Hejt. Rozdwojenie jaźni. Zniesławienie... Mam dość! Przeczytajcie całość zanim coś napiszecie… - zaznaczyła. - Jednego dnia piękny cytat... Drugiego wylew kłamstw i hejtu… Szerzenie nieprawdy na mój temat... Bezpodstawne i żałosne komentarze… Po co - pytała retorycznie. Restauratorka nie zamierzała przemilczeć sprawy.

- Jestem osobą, która uczy, pomaga ludziom, widzi to, czego inni nie widzą, zmienia ludziom życie na lepsze, daje nadzieje na dobre życie które zazwyczaj się spełnia - wyliczała gwiazda. - Odczarowuję restauracje, robię remonty nie tylko w lokalach, ale w życiu! To ciężka praca a nazwisko, które noszę jest nasze. Ludzi, którzy oszaleli na punkcie dobrego smacznego karmienia ludzi, którego jestem również autorka ja z moimi programami, które uświadamiają społeczeństwu kwestię najważniejszą: zdrowe jedzenie daje dobre życie. To moja praca bardzo ciężka w "Kuchennych rewolucjach" przepracowałam bez jednego dnia wolnego całe 6 lat, a w programie gram od 12, teraz zaczynamy 13. rok - podkreśliła.

Zapowiedziała również, że podejmie kroki prawne wobec oczerniającej ją kobiety.

- To bezkarne nie będzie. Koniec - grzmiała. - O co chodzi tej Pani? Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie! Do Pani Małgorzaty ślę pismo o zniesławienie, a wam wysyłam mnóstwo dobrej energii. Bądźmy ludźmi… Dla innych, dla siebie. Walczmy ze złem… Zabijajmy niewiedzę, która rujnuje - filozoficznie podsumowała.

Scan z profilu Magdy Gessler
Magda Gessler walczy z hejtem Scan z profilu Magdy Gessler Źródło: Magda Gessler / Facebook

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości