Po 6 latach przerwa w produkcji "Królowych życia". Bohaterów zobaczymy w innych programach

Autor:
Jola
Marat
Ostatni odcinek 12. sezonu "Królowych życia"

Czwartek, 2 czerwca 2022 r. to bardzo ważna data dla fanów kultowego programu "Królowe życia". Tego dnia zostanie wyemitowany ostatni odcinek 12. sezonu hitowej produkcji stacji TTV. Czy zobaczymy jeszcze niezwykłe kobiety sukcesu? 

Przed nami ostatni odcinek 12. serii "Królowych Życia", jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów telewizji i Playera.

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

"Królowe życia" – ostatni odcinek programu

Za nami już prawie 300 odcinków "Królowych życia". Jesienią nie obejrzymy nowych odsłon hitu stacji TTV. W czwartek, 2 czerwca 2022 r. zostanie wyemitowany ostatni odcinek 12. serii. Od 2016 roku widzowie mogli podglądać życie barwnych i nietuzinkowych postaci. Fani co tydzień śledzili fascynujące, zwariowane, a czasem nawet dramatyczne przygody bohaterów "Królowych życia".

Do dziś wyemitowano prawie 300 odcinków programu, co czyni go jednym z chętniej oglądanych w polskiej telewizji. Widzowie mogli śledzić wydarzenia z życia bohaterów, a uczestnicy dzielili się wyjątkowymi momentami. Kamery zarejestrowały jedne z najważniejszych sytuacji, np. wypadek Dagmary Kaźmierskiej, pierwszą walkę MMA Kasi Aleksander oraz ślub Izy i Patryka.

Bohaterowie zyskali ogromną popularność, a ich losy nieustająco budzą ciekawość. Jak mieszka Sylwia Peretti, jaki podejście do finansów ma Adrianna Eisenbach oraz jak wygląda dzień Dagmary Kaźmierskiej? Zobacz nasze wywiady z gwiazdami "Królowych życia".

"Królowe życia" – co dalej z uczestnikami programu?

Przez wiele sezonów bohaterowie popularnej serii nie pozwalali nudzić się widzom. Barwne życie, ciekawe pomysły i radość "Królowych życia" przyciągały wielu. Jednak koniec 12. serii nie oznacza pożegnania z uczestnikami. W jesiennej ramówce widzowie TTV będą mogli spotkać bohaterów programu w innych produkcjach, które stacja zrealizuje w nadchodzących miesiącach.

- "Królowe życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie "Królowych Życia" pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV. – komentuje Biuro Prasowe Grupy TVN.

"Królowe życia" – gdzie oglądać?

Ostatni odcinek 12. serii programu zostanie wyemitowany na antenie TTV w czwartek, 2 czerwca 2022 r. o godz. 22:00. "Królowe życia" można także oglądać na platformie Player.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Jola Marat

Pozostałe wiadomości