Gwiazdy

Wielka tragedia znanego dziennikarza. W ciągu miesiąca pożegnał się z dwójką dzieci

Gwiazdy

Fot. irisphoto2 / Getty Images

Larry King, legendarny amerykański dziennikarz przeżywa wielką tragedię. 86-latek trzy tygodnie temu pochował syna. Teraz pożegnał się z córką, która walczyła z rakiem. Jak donoszą amerykańskie media, mężczyzna jest zdruzgotany.

Larry King - wielka tragedia w rodzinie

Tegoroczne lato to dla legendarnego dziennikarza czas wielkich tragedii. Lary King trzy tygodnie temu pożegnał się z potomkiem. Jak donoszą amerykańskie media, 28 lipca odszedł Andy, ukochany syn dziennikarza. 65-latek zmarł niespodziewanie, według lekarzy prawdopodobną przyczyną był atak serca. Niestety ze względu na zły stan zdrowia, 86-letni Larry nie otrzymał pozwolenia lekarzy na lot z Los Angeles na Florydę i tym samym nie uczestniczył w pogrzebie syna. Legendarny dziennikarz niedawno sam przechodził udar, a obecnie wciąż jest rehabilitowany.

Rodzinną tragedię powiększyła wieść o śmierci córki dziennikarza. Zaledwie trzy tygodnie po pogrzebie na raka płuc zmarła 52-letnia Chaia. Larry nie może pogodzić się ze świadomością, że traci swoje dzieci, jest zdruzgotany. Jeszcze w zeszłym roku synowie i córki sami zajmowali się schorowanym ojcem. Dziś już ich nie ma.

Każdy z nas czuje się teraz fatalnie, jesteśmy złamani

- powiedziała w rozmowie z "Daily Mail" wnuczka dziennikarza.

Larry King – znana osobowość

Larry King to w Stanach Zjednoczonych legendarna postać znana każdemu mieszkańcowi. Przed laty talk-show dziennikarza przyciągało milionową publiczność, a audycje radiowe i telewizyjne miały swoich wiernych fanów. Dziennikarz przeprowadził ponad 40 tys. wywiadów, rozmawiał m.in. z Margaret Thatcher, Nancy Reagan, Madonną, Monicą Lewinsky, Michaelem Jordanem, Michaiłem Gorbaczowem, Barbarą Bush, Tonym Blairem, Céline Dion i Hunter Tylo.

Charakterystyczny głos Kinga często wykorzystywany był także w Hollywood. Dziennikarz użyczył głosu m.in. postaci barmana z filmów Shrek 2 i Shrek Trzeci. Larry na swoim koncie ma także kilka autorskich książek. Z czasem doświadczony dziennikarz zrezygnował z pracy, ustępując miejsca młodszym kolegom.

Zobacz też:

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości