Gwiazdy

Lara Gessler z córeczką pod choinką. Gwiazda dziękuje mężowi za "prezent"

Gwiazdy

Lara Gessler

Lara Gessler coraz chętniej dzieli się z fanami chwilami z życia prywatnego. Świeżo upieczona mama co rusz pokazuje fanom, jak rośnie jej córeczka Nena. Gwiazda pokazała się teraz z maleństwem na rękach w świątecznym anturażu. Fani są rozczuleni.

Lara Gessler na świątecznym zdjęciu z córeczką

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg nie mogą się oprzeć i co chwilę pokazują zdjęcia z domowego zacisza. Mała Nena zmieniła ich życie i, co widać po zdjęciach, wniosła do ich domu dużo radości. Córka restauratorki Magdy Gessler dzieli się teraz w mediach społecznościowych fotografiami z małą córeczką w roli głównej.

Lara po raz kolejny pokazała się ze swoim pierwszym dzieckiem. Tym razem zapozowała świątecznie pod choinką.

- Ja już swój prezent na te Święta dostałam. Dziękuję Piotr Szeląg - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani nie kryli zachwytu nad takim widokiem. Pod zdjęciem pojawiła się fala komentarzy.

- Przepiękne zdjęcie! Cudowne dziewczyny - napisała jedna z fanek.

- Ale ta mała jest słodka - dodała inna.

Lara Gessler i Piotr Szeląg - historia małżeństwa

Lara Gessler na początku 2019 r. rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem, Pawłem Ruczem. Małżeństwem byli przez około dwa lata. Niedługo po rozstaniu, gwiazda rozpoczęła nowy rozdział w życiu. U jej boku pojawił się Piotr Szeląg. Informacje o tym, że para spotyka się obiegła media, gdy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Mała Nena i życiowa rewolucje Magdy Gessler: Lara ją bardzo chroni. Widziałyśmy się przed klatką schodową na spacerze

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości