Gwiazdy

Landon Clifford nie żyje. 19-letni YouTuber osierocił dwie córeczki. "Był najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć"

Gwiazdy

Landon Clifford zmarł w wieku 19 lat. Nastoletni YouTuber znany z kanału "Cam&Fam" osierocił dwie, małe córeczki. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych jego żona, Camryn.

Landon Clifford nie żyje

Znany YouTuber zmarł w wieku 19 lat, zostawiając żonę Camryn i dwie córki - Collette Briar i Delilah Rose. Powodem śmierci mężczyzny było uszkodzenie mózgu , do którego doszło u niego 13 sierpnia. Zmarł po sześciu dniach przebywania w stanie śpiączki farmakologicznej. Informację o jego odejściu podała w mediach społecznościowych jego żona.

13 sierpnia 2020 roku był ostatnim dniem Landona, najlepszego taty i męża, jakim tylko mógł być. Po spędzeniu kolejnych 6 dni w śpiączce przekazał kilka narządów potrzebującym w całym kraju. Umarł ratując życie innych. Takim był typem osoby. Współczujący, kochający, rozważny, miły i delikatny. Był niesamowitym mężem i najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć

- napisała na Instagramie Camryn Clifford.

Głęboko zasmuca mnie, że nigdy go naprawdę nie poznają. Był taki młody i miał o wiele więcej życia. Nie tak to miało wyglądać. Miał obchodzić następne urodziny. Miał spacerować z córkami po wyspie. Miał umrzeć razem ze mną, ze starości. Słowa nie mogą oddać bólu, który czuję

- wyznała.

Żona YouTubera poinformowała także, że Landon umierając przekazał kilka swoich organów do transplantacji .

Landon Cliffer - kim był?

Landon razem z żoną Camryn prowadzili kanał "Cam&Fam". Subskrybuje go prawie 1,3 miliona internautów. Od 2017 roku pokazywali na nim życie swojej rodziny oraz ważne dla nich wydarzenia, m.in. ślub oraz narodziny córek.

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości