youtuber

  youtuber

  Martyna Wojciechowska to dziennikarka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, ze zdobyciem najwyższego szczytu świata włącznie. Okazuje się jednak, że nawet dla słynnej podróżniczki istnieją tereny niezbadane. Tyle, że wirtualne. Martyna Wojciechowska zapowiedziała właśnie podbój Internetu. Czy to koniec jej telewizyjnej kariery? Szczegóły swojego planu zdradziła w Dzień Dobry TVN.

  Greg Jackson, znany także jako Onision to jedna z największych i najbardziej kontrowersyjnych gwiazd amerykańskiego Youtube'a. Jesienią 2019 r. mężczyzna stał się obiektem ataków ze strony grupy kobiet oskarżających go o nieuczciwe zachowania. Sprawą influencera zainteresowali się filmowcy, którzy na jej podstawie stworzyli trzyodcinkowy dokument discovery+ Originals "Onision: Drapieżca z Youtube'a". Nową serię można już oglądać w serwisie www.player.pl.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Bonieckiego. 14-latek jest youtuberem, którego obserwuje ponad 60 tys. użytkowników. Swojego vloga "Zwariowany Marcin" nagrywa od 4 lat. Początkowo oglądało go nie wiele osób. Kiedy nastąpiła eksplozja popularności? Marcin na swoim kanale opowiada jak szanować kolegów, jak żyć w grupie, jak radzić sobie z hejtem. Jak często nagrywa? I skąd w ogóle pomysł na założenie vloga?

  Nasi prowadzący dali się wkręcić Sylwestrowi Wardędze. Czy wszystkie żarty kończą się "na wesoło". Czy czasami "pranksterzy" nie zapędzają się za daleko w pogoni za lajkami? Gdzie leży granica, której nie przekroczy nasz gość? Zobaczcie.

  Blowek - kim jest Karol Gązwa? Znany polski youtuber opowiada nam o kulisach pracy youtubera. "Trzeba kierować się sercem, w tym co się robi i wtedy to wychodzi". Czy starsze pokolenie "rozumie" czym zajmuje się youtuber? Jak zarabia się pieniądze na internetowych transmisjach i czy Blowek zestresował się występem w DDTVN w towarzystwie "cioci Reginy"?

  Chwytak znany jest między innymi z parodii zagranicznych hitów i przeróbek teledysków. Od czego zaczęła się jego kariera w internecie? Z kim współpracuje? Dlaczego nosi na głowie pudło? Powiedział o tym w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, kto jest królem chwytaka :)

  Jest jednym z bardziej popularnych polskich twórców internetowych. Właśnie wydał książkę, w której opowiada o swoim życiu, tym internetowym, i tym realnym. Jaki wpływ na jego twórczość miała walka z nowotworem i dlaczego nie zależy mu na tym, by być rozpoznawanym na ulicy? Poznajcie Cyber Mariana!

  Tak wyglądał niezwykły dom, który był częścią eksperymentu przeprowadzonego w jednej z galerii w Katowicach. Najbardziej popularni youtuberzy w Polsce - Littlemooonster i Stuu - mieszkali w nim przez dwa tygodnie. Dlaczego to zrobili? Co było dla nich najtrudniejsze? Co dał im ten eksperyment?

  Jak i dlaczego Cezary Pazura został youtuberem, kto go do tego przekonał? Co sprawia, że stworzony przez niego kanał - "Wujek Czarek" odnosi sukcesy? Czy ma plany na rozszerzenie swojej działalności w sieci? Widzieliście już internetowe produkcje aktora? Jak Wam się podobają?

  Artur Filipowicz prowadzi bardzo popularny kanał na youtube - "Topowa Dycha". W swoich filmach prezentuje i analizuje 10 ciekawostek związanych z wybranym tematem. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej książce, w której prezentuje "informacje, o których nie mieliście pojęcia". Artur był też gościem na naszym czacie.

  Remigiusz „ReZigiusz” Wierzgoń jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych yotuberów w Polsce. Popularność nie zawróciła mu jednak w głowie. Wykorzystuje ją w dobrym celu, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Swój kanał z video ma również jego siostra Wiktoria. Zobaczcie, co rodzeństwo mówi o sobie. ReZi i Wiktoria rywalizują ze sobą, czy współpracują?

  Tomasz "Gimper" Działowy to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Swoim fanom recenzuje gry i opowiada o prywatnym życiu. Jaki jest jego przepis na internetowy sukces? Gimper, który piętnuję homofobię i otwarcie przyznaje się do tego, że jest gejem, był gościem Anny Kalczyńskiej i Bartosza Węglarczyka. Czy to prawda, że dostaje wiele listów od młodych homoseksualistów? Kto jest wzorem dla Gimpera?

  Krzysztof Golonka jest Mistrzem Świata Trików Piłkarskich. Swoją pasją postanowił zarażać innych, młodych ludzi. Od roku Krzysztof jest vlogerem. Skąd pomysł, by robić filmiki instruktażowe i wrzucać je do sieci? Co mu to daje? Jaki jest odbiór jego kanału na Youtube? Czy już na tym zarabia i, czy wiążę z tym swoją zawodową przyszłość? W studiu Dzień Dobry TVN Krzysztof Golonka zaprezentował również kilka piłkarskich trików. Czego nauczył się Marcin Prokop?

  Mówi o sobie: prezenter, producent, scenarzysta, reżyser i youtuber. W naszym studiu zagościł Maciej Dąbrowski, zwany "Człowiekiem Wargą", który stworzył popularny kanał na YouTube o nazwie "Z Dupy". Bohaterką jednego z jego filmików była Karolina Korwin Piotrowska. Dlaczego zależało jej, by pojawić się w wywiadzie "Z Dupy"? Dlaczego Łukasz Jakóbiak oblał ją wodą podczas wywiadu? Gdzie nagrywane są rozmowy "Człowieka Wargi"? Dlaczego w jego wywiadach jest tyle wulgaryzmów?