Gwiazdy

Kristen Stewart jako księżna Diana na pierwszym zdjęciu z planu filmu "Spencer". Podobieństwo jest uderzające

Gwiazdy

Kristen Stewart wkrótce ponownie zabłyśnie na wielkim ekranie, tym razem jako księżna Diana w filmie "Spencer". Gwiazda sagi "Zmierzch" stoi przed ogromnym wyzwaniem, bo na film czekają wielbiciele Lady D. na całym świecie. Do sieci wyciekło właśnie pierwsze zdjęcie z planu produkcji o "królowej ludzkich serc". Kiedy premiera?

Kristen Stewart jako księżna Diana

W tym roku miną 24 lata od śmierci księżnej Diany. "Królowa ludzkich serc" ciągle wzbudza emocje wśród wielbicieli na całym świecie. Powstało o niej wiele filmów dokumentalnych, a wkrótce premierę będzie miała niezwykła międzynarodowa produkcja.

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie Kristen Stewart z planu dramatu biograficznego "Spencer".

Uważam, że podobieństwo jest uderzające (...) Kristen Stewart ma opinię aktorki jednej twarzy. Tu jest ogromna transformacja, więc należy wróżyć sukces tej produkcji

- mówi Mateusz Hładki

"Spencer"- o czym będzie film?

Dramat zatytułowany "Spencer" będzie skupiał się na początku lat 90., kiedy księżna Walii podjęła decyzję o rozstaniu z księciem Karolem. Były to ostatnie święta Bożego Narodzenia spędzone przez główną bohaterkę w królewskiej rezydencji Windsorów w Norfolk. Za reżyserię odpowiada Pablo Larraín, a za scenariusz Steven Knight.

- Wszyscy dorastaliśmy, przynajmniej ja w moim pokoleniu, czytając bajki i starając się zrozumieć, czym one są - stwierdził Larraín w rozmowie z serwisem "Deadline".

- Zwykle zjawia się książę i proponuje księżniczce, by wzięła z nim ślub i z czasem została królową. To jest bajka. Kiedy ktoś decyduje się nie być królową i mówi, że wolałby pozostać sobą, jest to ważna decyzja. Bajka wywraca się do góry nogami. Zawsze mnie to dziwiło. Uważałem, że to musiał być bardzo trudny wybór. Oto sedno mojego filmu - podsumował twórca.

Premiera filmu zaplanowana jest na jesień 2021 r.

Zobacz też:

Kristen Stewart zagra księżną Dianę w najnowszym filmie biograficznym. Zobacz wideo:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości