dramat

    dramat

    O tej sprawie było głośno w mediach. Dnia 21 listopada 2017 roku za burtę jachtu wypadł na pełnym morzu polski żeglarz - Stanisław Dąbrowny. Jego żona - Elżbieta nie umiała zawrócić i popłynęła dalej. Została uratowana dopiero po 5 dniach. Jak doszło do tej tragedii? O swojej dramatycznej podróży i nadziei odnalezienia żywego męża Pani Elżbieta opowiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu. Mieliśmy również okazję zobaczyć materiały nakręcone przez małżeństwo w czasie tej podróży.

    Oczekiwanie cały dzień na paczkę, bo kurier nie określił godziny dostawy, zapomniane hasło do konta internetowego, zbyt wolne buforowanie się filmów i za twarde awokado - to według badań największe problemy pierwszego świata. Czy brytyjscy naukowcy popełnili gdzieś błąd i wyniki ich badań są zakłamane? Czy to możliwe, żeby ludzie przejmowali się takimi rzeczami? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wyszedł na polską ulicę, by dowiedzieć się, jakie problemy mają rodzimi milenialsi. I czy wiedzą, że "nie ma takiego miasta Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój..."

    W tym roku Iza Miko przeżyła osobisty dramat. Jej partner życiowy - Charlie Denihan został znaleziony martwy. Okazało się, że przed śmiercią zażył kokainę, środek nasenny, a to wszystko popił alkoholem. Co pomogło jej się podnieść po tych traumatycznym przeżyciu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Weronika Rosati, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, spotkała się z gwiazdą dramatu science fiction "Transcendencja" - Johnny Deppem. To fragment rozmowy, którą w całosci zobaczycie w najbliższą niedziele w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy od 8:30!