Kristen Stewart

  Kristen Stewart

  Trwają już pierwsze dyskusje dotyczące 94. ceremonii wręczenia Oscarów. Amerykański magazyn "Variety" wytypował nazwiska aktorek, które mają sporą szansę ubiegać się o najbardziej prestiżową w branży złotą statuetkę. Na liście obiecujących kobiecych kreacji filmowych znalazły się przede wszystkim role biograficzne.

  O czym marzy Marcin Prokop, myśląc o aktorce Kristen Stewart, która zagrała w sadze "Zmierzch"? Jakich pytań dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska nie mogła zadać odtwórcom głównych ról w "Zmierzchu" podczas wywiadu, który z nimi przeprowadziła? Czy Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się ze sobą naprawdę, czy to była tylko akcja prmocyjna ostatniej części sagi o wampirach?

  Czy dokucza mu sława? Jak wspomina sceny łóżkowe z Kristen Stewart w "Zmierzchu"? Ile i jakie polskie słowa zna Robert Pattinson? Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem Robertem Pattinsonem. Wywiad z wampirem w całości będziecie mogli zobaczyć 10 listopada, w sobotę, w Dzień Dobry TVN. A już teraz fragment tej wyjątkowej rozmowy!

  Dorota Wellmann o thrillerze Iwo Zaniewskiego: "Czytając Pańską powieść, zaciska się żołądek"! W studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, dlaczego malarz, fotografik i dyrektor agencji reklamowej zdecydował się napisać książkę i czy da się wyżyć z pisania "strasznych powieści"?

  Anna Wendzikowska zabrała nas w mroki średniowiecza, do świata Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. W niezwykłej scenerii zamku Arundel, znajdującego się sto kilometrów od Londynu, spotkała się z aktorami występującymi w filmie "Królewna Śnieżka i Łowca": Kristen Stewart, Charlize Theron, Samem Claflinem, Chrisem Hemsworthem. To adaptacja klasycznej opowieści o walce dobra ze złem. Wybierzecie się na ten film do kina?

  Pierwszy raz przed kamerą stanęła w wieku 9 lat. Olbrzymią popularność przyniosła jej seria filmów "Zmierzch". Teraz wcieliła się w postać Królewny Śnieżki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska miała okazję porozmawiać z Kristen Stewart. Aktorka opowiedziała o empatii, przemocy, o seksualności i sławie.