Gwiazdy

Nowi Beckhamowie w polskim show-biznesie? Koroniewska w stylizacji na Victorię

Gwiazdy

Joanna Koroniewska - Dowbor i jej mąż Maciej Dowbor wiele razy wykazali się ogromnym dystansem. Chętnie z siebie żartują, co niezwykle podoba się ich fanom. Tym razem, z przymrużeniem oka porównali się do Victorii i Davida Beckhamów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niczym Victoria i David Beckham

Maciej Dowbor postanowił udowodnić fanom, którzy zarzucali mu, że nosi damską opaskę do włosów, że nie jest to prawdą, bo sam David Beckham używał podobnej.

- Najłatwiej iść z trendami, kiedy są na czasie. Ja będę w kontrze i zacząłem się nosić w opasce na Beckhama, kiedy to już PRZESTAŁO być modne. I kto mi zabroni?! Zawsze pod prąd. Aha - nie mogliśmy zostać Beckhamami, bo Aśka sorry, ale sama rozumiesz - Ty i Victoria ?! No weź - napisał Dowbor.

Joanna Koroniewska w odpowiedzi na post męża, pokazała stylizację, która łudząco przypomina tę noszoną przez Victorię Beckham.

- Jedyne, co Cię łączy Dowbor z Beckhamem, to opaska za 10 pln z dyskontu. Ja przynajmniej... mam gust - tak jak Victoria . Ale faktycznie - to by było na tyle. Nie licz na to, że jeszcze kiedykolwiek zaśpiewam Ci "If you wanna be my lover" - zapomnij o tym - odgryzła się żartobliwie.

Tytuł "polskich Beckhamów" od lat należy do Rozenek i Majdana

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan swego czasu byli nazywani w mediach "polskimi Beckhamami". W jednym z odcinków programu "Azja Express" Gosia udowodniła, że ten tytuł bardzo jej się podoba. Wówczas przedstawiła siebie i męża jako Victorię i Davida "in Poland".

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie: Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym

>>> Zobacz także:

Ola Żebrowska pokazała "żeberka". Sukienka spłatała jej figla. "Nie mogę przestać się śmiać"

Natalia Dawidowska przyjęła ostatnią dawkę chemioterapii. "Niestety nie jest to koniec mojej przygody"

"Tam są wszystkie techniki manipulacji". Reporter "Uwagi! TVN" ujawnia szczegóły rozmowy wdowy po Krzysztofie Krawczyku z jego synem

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości