Gwiazdy

Ola Żebrowska pokazała "żeberka". Sukienka spłatała jej figla. "Nie mogę przestać się śmiać"

Ola Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Ola Żebrowska pokazała "żeberka". Sukienka spłatała jej figla. "Nie mogę przestać się śmiać"

Ola Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Ola Żebrowska po raz kolejny wykazała się ogromnym dystansem do siebie. Żona Michała Żebrowskiego wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym sukienka odmówiła jej posłuszeństwa i rozdarła się od pachy do pasa. Ta sytuacja nie sprawiła jednak, że przestała się uśmiechać - wręcz odwrotnie. 

Ola Żebrowska zaliczyła wpadkę

Ola Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 150 tys. osób. Tam często dzieli się zdjęciami, pokazując na nich intymne momenty ze swojego życia. Dużą popularnością cieszyły się ostatnio wpisy, w których pokazywała, jak sprytnie zakłada na siebie bieliznę.

 Tym razem żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje podartą sukienkę. Wszystko stało się podczas wsiadania do auta. 

- Zapnij pasy - czytamy. 

Fani są rozbawieni całą sytuacją. W komentarzach czytamy:

- "Ja tak kiedyś do pracy pojechałam. Szczęśliwa, że chyba w pasie ubyło, bo kiecka jakaś luźniejsza. Zorientowałam się w windzie w firmie. Zapięłam zamek i już nie byłam szczuplejsza". 

- "Przez chwilę zastanawiałam się, czy sukienka jest rozpięta czy przy zapinaniu pasów, w tej całej szamotaninie poszła w boku samoistnie".

- "Ładne żeberka". 

- "Nie mogę przestać się śmiać! Uwielbiam Pani poczucie humoru!".

Ola Żebrowska - życie prywatne

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Para pobrała się w 2009 r. Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. W zeszłym roku ich rodzina się powiększyła. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia.

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Natomiast jego żona Aleksandra sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Michał Żebrowski: Cieszę się, że jestem dojrzały, że mogę korzystać z życia


Co sądzisz o tym artykule?
91
16
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0