Gwiazdy

Klaudiusz Ševković pokazał syna. Claudio-Tiger jest już dorosły. Fani: "Bardzo przystojny"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Klaudiusz Ševković znany jest z pierwszej edycji "Big Brothera" i choć nie wygrał w programie, zdobył popularność. Dziś żyje z dala od show-biznesu, ale media o nim nie zapomniały. Właśnie opublikował zdjęcie syna, który ma już 20 lat. Dorosła jest również córka Klaudiusza, która wyrosła na naprawdę piękną kobietę.

Syn Klaudiusza Ševkovića

Klaudiusz Ševković, choć prężnie działa na Instagramie, rzadko dzieli się zdjęciami członków rodziny. Ostatnio zdecydował się jednak pokazać swojego syna - Claudio-Tiger właśnie skończył 20 lat.

Wszystkiego Najlepszego Tiger!!!!!❤️✨⭐️.

- napisał pod postem.

Internauci w komentarzach wyrazili niedowierzanie, że chłopak jest już dorosły. Gdy Klaudiusz startował w programie "Big Brother" jego dzieci miały zaledwie kilka lat. Nie były świadome tego, jakiej inicjatywy podjął się ich ojciec. Dopiero po latach zobaczyły nagrania z telewizyjnego show.

Córka Klaudiusza Ševkovića

Klaudiusz ma nie tylko syna, Tigera, ale także córkę, Vanessę, z którą zdjęcie również w ostatnim czasie opublikował na Instagramie. 23-latka to przepiękna blondynka, i jak wynika z jej profilu w mediach społecznościowych - dziewczyna dużo podróżuje, szczególnie po światowych stolicach mody.

Wyświetl ten post na Instagramie.

mirrors

Post udostępniony przez VANESSA (@vanessabeverley)

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez VANESSA (@vanessabeverley)

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez VANESSA (@vanessabeverley)

A tak Klaudiusz zaprezentował się na wspólnym zdjęciu z córką:

Córeczka i tatuś

- podpisał post.

Twoj najwiekszy sukces w zyciu..

- czytamy w komentarzach.

Wyraźnie widać, że Klaudiusz jest dumny ze swoich dzieci. Tak jak i ze swojej telewizyjnej przeszłości - na jego Instagramie wciąż widnieje informacja o tym, w której edycji Ševković brał udział. Co robił po programie? Wraz z innymi uczestnikami show wystąpił w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz...", a także prowadził swoje programy kulinarne, m.in. "Wielka niespodzianka Klaudiusza". Dodatkowo Ševković napisał dwie książki: "Sękocin od kuchni" i "Smak sukcesu", a także nagrał płytę, pt. "Optymista". Dziś jest radnym miasta Chorzów, a także prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów, jak i menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

A co słuchać u Grzegorza Mielca, który także był w pierwszej edycji "Big Brothera"? Niedawno gościliśmy go w Dzień Dobry TVN:

Zobacz także:

Kasia Nosowska o traumie z dzieciństwa. "Był we mnie lęk przed wytłumaczeniem, dlaczego tak się stało"

Fatalny stan zdrowia Julii Wróblewskiej. "Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia"

Joanna Moro o budzącej kontrowersję sesji: "Chociaż przez chwilę mogłam poczuć się królową"

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości