Gwiazdy

Baby shower Klaudii Halejcio w stylu boho. Wśród gości Patricia Kazadi

Gwiazdy

Aktualizacja:

Klaudia Halejcio już wkrótce zostanie mamą. Z tej okazji odbyło się baby shower. Na imprezie pojawiło się najbliższe grono gwiazdy - jej mama i przyjaciółki.

Klaudia Halejcio będzie mamą

Klaudia Halejcio już wkrótce będzie mamą. W niedzielę aktorka spędziła czas z najbliższymi sobie osobami na baby shower. Gwiazda zaczęła dzień od przygotowań na to wyjątkowe spotkanie. Odwiedziła makijażystkę i fryzjera. Zadbała też o odpowiednią stylizację. W relacjach na Instagramie podkreślała, że jest bardzo podekscytowana, podobnie zresztą jak maleństwo.

Impreza była w stylu boho. Królowało drewno, zieleń i mnóstwo kwiatów. Nie zabrakło też pysznego jedzenia. Przyjaciółki Halejcio zadbały także o to, aby na stole pojawiły się ulubione słodkości aktorki, np. sernik.

Na przyjęciu zagościła również Patricia Kazadi. Artystka zorganizowała zabawy dla przyszłej mamy, a później z Patrycją Broniek, przyjaciółką Klaudii zaśpiewały dla przyszłej mamy i gości.

Klaudia Halejcio urodzi córeczkę

Klaudia Halejcio za chwilę zostanie mamą. Aktorka poinformowała o ciąży w walentynki, później relacjonowała swoim obserwatorom, jak zmienia się jej ciało, a nawet poprosiła ich o pomoc w wyborze imienia. Gwiazda spodziewa się córeczki, którą zamierza nazwać Nel - tak jak miała na imię bohaterka powieści Henryka Sienkiewicza, "W pustyni i w puszczy".

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio na ostatniej prostej przed porodem

>>> Zobacz także:

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" ma nowego chłopaka. Jak wygląda ich relacja? "Nie chcę się złościć"

Mija 10 lat od śmierci Małgorzaty Dydek. "Miałem niesamowite szczęście, że mogłem z nią być. Nie miała żadnych wad"

Tatiana Okupnik po 42 latach dowiedziała się o chorobie. "Kości zaczęły pękać na potęgę"

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości