Gwiazdy

Monika Miller o swoim nazwisku: "Jest dla mnie ciężarem"

Gwiazdy

Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była tylko z tatuowania swojego ciała. Po czasie pokazała jednak, że ma o wiele więcej do zaoferowania. Ostatnio wraz ze znanym dziadkiem, Leszkiem Millerem, gwiazda przeprowadziła live'a w mediach społecznościowych. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak wygląda ich prywatna relacja.

Monika Miller o trudach życia z nazwiskiem znanego dziadka

Sandra Hajduk w ostatnim wydaniu Dzień Dobry TVN przyjrzała się Leszkowi Millerowi i jego wnuczce Monice. Ostatnio mogliśmy być świadkami ich świątecznego spotkania z fanami na Facebooku. Nasza reporterka zdradziła nam, o czym rozmawiała wnuczka z dziadkiem.

- Monika, mimo obecności dziadka obok, powiedziała, że to nazwisko jest dla niej ciężarem. Niełatwo żyje jej się z nim w show-biznesie. Dużo się od niej wymaga i oczekuje. Również to, że jej dziadek jest politykiem, też ma swoje konsekwencje - usłyszeliśmy.

- Mimo, że to były premier i nie pełni funkcji, to odgrywa ważną rolę komentatorską - dodał od siebie prowadzący Dzień Dobry TVN, Andrzej Sołtysik.

Więź Leszka Millera z wnuczką

Nie każdy wie, że były premier i Monika Miller mają niemalże przyjacielską relację. 25-latka często pokazuje w sieci wspólne zdjęcia z dziadkiem. Jak sam zresztą zdradza, wnuczka od zawsze była jego oczkiem w głowie.

- Leszek Miller przyznał, że rozpieszczał Monikę przez lata i jego zdaniem taka jest rola dziadków. Jest bardzo dumny ze swojej wnuczki i ma poczucie, że dał jej to, co najlepsze. To piękna relacja - powiedziała Sandra Hajduk.

Kim jest Monika Miller?

Monika Miller jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Choć nosi nazwisko znanego dziadka, to bycie znaną tylko z powodu pochodzenia nie jest szczytem jej ambicji. Monika Miller jest przede wszystką artystką - piosenkarką, modelką i młodym głosem swojego pokolenia. Wnuczka Millera zaskakuje fanów kolejnymi odsłonami swojej twórczości. Niedawno na rynku pojawił się jej debiutancki singiel "W bezruchu". A już wkrótce fani usłyszą kolejne piosenki, które wyczekują premiery.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości