Leszek Miller

  Leszek Miller

  Dzień Dziadka to dla Leszka Millera bardzo ważny dzień. Wszystko przez wzgląd na jego przyjacielską relację z wnuczką, Moniką Miller. Były premier podzielił się osobistymi zdjęciami z rodzinnego albumu w tym wyjątkowym dniu.

  Monika Miller jak nikt inny ceni sobie różnorodność. Artystka nieustająco walczy o wolność i równość. Jej najnowszy singiel "Euforia" to manifest, w którym wraz z Joanną Lazer z Red Lips stają w obronie praw społeczności LGBT+. Singiel wokalistek z okazji Pride Month niesie za sobą mocne przesłanie.

  Leszek Miller i jego wnuczka Monika z okazji Dnia Dziadka zaprosili nas do swojego domu. Ten charyzmatyczny duet znają chyba wszyscy. Oboje są bardzo zajęci zawodowo, ale nigdy nie brakuje im czasu dla rodziny. Ze szczerej rozmowy dowiemy się m.in. jak Monice dorastało się ze znanym dziadkiem. Były premier opowiedział nam natomiast nieznane dotąd anegdoty z ich życia.

  Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była tylko z tatuowania swojego ciała. Po czasie pokazała jednak, że ma o wiele więcej do zaoferowania. Ostatnio wraz ze znanym dziadkiem, Leszkiem Millerem, gwiazda przeprowadziła live'a w mediach społecznościowych. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak wygląda ich prywatna relacja.

  W TVN Cafe swoje propozycje na "halloweenowy" makijaż zaprezentowała nam Monika Miller. Z wnuczką Leszka Millera rozmawiała Kinga Burzyńska.

  Na początku lipca tego roku Leszek Miler pochwalił się na Twitterze swoją dorosłą już wnuczką Moniką. Jej twarz nie jest nam obca - pojawiała się na zdjęciach ze swoim dziadkiem, ale miała wtedy kilka lat i wyglądała rozkosznie siedząc na barana u byłego premiera. Dziś jest studentką grafiki, a w przyszłości chce założyć własne studio tatuażu. Kiedy zrobiła sobie pierwszy tatuaż i, co na to dziadek? Czy po tweecie Leszka Millera spotkała ją fala hejtu? I jaki tatuaż Monika Miller zaproponowałaby Magdalenie Ogórek?

  Magdalena Ogórek, była kandydatka na urząd prezydenta RP, w czasie rozmowy w Dzień Dobry TVN porównała się do Hillary Clinton. Co łączy obie Panie? Co Magdalena Ogórek sądzi o uzyskanym wyniku? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Z jakich powodów odcina się od partii, z ramienia której startowała w wyborach? Czy ma żal do Leszka Millera?