Gwiazdy

Katy Perry szczerze o walce z depresją: "Musiałam udać się w duchową podróż. W przeciwnym razie nie przetrwałabym 2018"

Gwiazdy

CoverMedia/x-news

Jakiś czas temu Katy Perry przyznała, że przez długi czas borykała się z depresją. Ostatnio, gwiazda ponownie zdobyła się na szczerość i opowiedziała o tym, jak przebiegał proces jej leczenia. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że bała się, że przegra walkę z chorobą.

Katy Perry – walka z depresją

Katy Perry już wkrótce zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka z narzeczonym Orlando Bloomem. Mimo że obecnie w życiu gwiazdy wszystko układa się doskonale, w przeszłości nie zawsze tak było. Kilka lat temu Katy leczyła się z klinicznej depresji i jak sama dziś przyznaje, w czasie terapii bała się o swoje życie.

Piosenkarka zdradziła, że jednym z powodów dla których jej zdrowie podupadło było niepowodzenie jej piątego albumu "Witness". W jednym z ostatnim wywiadów opowiedziała o tym, jaki wpływ miały na nią leki.

Zapadłam na kliniczną depresję. Wcześniej byłam w stanie zdystansować się od problemów. Byłam na czymś, co zalecił wtedy mój psycholog. To zmienia chemię twojego mózgu. Czasami ludzie potrzebują farmaceutycznego wsparcia

– powiedziała wokalistka.

W czasie leczenia gwiazda zdała sobie sprawę, że chcąc zmienić swoje życie, musi zacząć od siebie:

Nigdy nie zmienisz kogoś tak bardzo, jak bardzo chcesz jego zmienić. Musiałam podjąć decyzję i zmienić siebie po tym, jak sięgnęłam dna. Nie miałam wyboru i musiałam udać się w tą emocjonalną, duchową, psychologiczną podróż. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie przetrwałabym 2018. Próbowałam kuracji lekami i to było naprawdę intensywne

Nowy początek

Walka z chorobą okazała się punktem zwrotnym w życiu gwiazdy i pomogła jej lepiej przygotować się do macierzyństwa. Stała się również inspiracją dla jej najnowszego albumu pt. "Smile".

Nie jestem już spragnioną, zdesperowaną gwiazdą pop, która potrzebuje osiągnąć konkretne liczby, żeby poczuć się wartościowa

- powiedziała, a następnie dodała:

Generalnym zamysłem tej płyty jest odzyskiwanie mojego uśmiechu

Katy Perry przekłada premierę płyty

Katy Perry przekłada premierę płyty. Krążek "Smile" miał ukazać się 14 sierpnia. Piosenkarka poinformowała jednak, że fani będą musieli poczekać dwa tygodnie dłużej. Artystka nie podała jednak konkretnych przyczyn opóźnienia.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo! Dramatyczne wyznanie gwiazdy: "Po prostu się rozbiłam"

Katy Perry stworzyła utwór dla swojej nienarodzonej córeczki. Ma dla niej ważną wiadomość

Katy Perry opublikowała pierwszy singiel z nowej płyty. „Daisies” to intymna historia ciężarnej artystki

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości