Orlando Bloom

    Orlando Bloom

    Czy miłość musi boleć, ile czasu zajmuje transformacja w elfa i o co najczęściej pytają ich dziennikarze? Zobaczcie co Orlando Bloom, Evangeline Lilly i Lee Pace zdradzili Annie Wendzikowskiej.

    Pod koniec grudnia wejdzie do polskich kin film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska spotkała się z aktorami odgrywającymi główne roli w produkcji. Kto - oprócz Orlando Blooma - był zachwycony urodą Ani? Czy po trzecim dniu wywiadów mają już gotowy zestaw odpowiedzi? Co odpowiedzieli na inne pytania? Dowiecie się w sobotę w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami o 8:30!

    Bądźcie z nami w sobotę, a w programie Maryla Rodowicz! Zna ją cała Polska, ale tak tylko najbliżsi. U nas z przyjaciółką Marią Szabłowską. Od zawału... po trwałe kalectwo i historia najwyższego w Polsce, kilkumilionowego odszkodowania. Zabójczo przystojny Orlando Bloom, a na koniec: Olszówka i Bobrowski - zapraszamy na czat z sympatyczną parą szkolnych "kumpli". Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

    Andrzej Sołtysik, przy okazji premiery filmu "Trzej muszkieterowie", spotkał się z Millą Jovovich i Orlando Bloomem. Milla odpowiedziała o byciu matką, a Orlando o swoim miejscu na ziemi. Przybliżyli także charaktery postaci, w które się wcielili. Czy bardzo odbiegają od nich samych?